Dlhé, husté a rovné vlasy

sissssa

jasneee, poviem poviem :D dufam ze to nechyti nejak tmavo, nasla som si ale na nete kopec receptikov, ze tam mam pridat cervenu papriku, vino..atd :D a na hnede odtiene tam pisali cierny cajik, kakao, kava...:)

Lucinka33

sissssa, tu hennu Lush chcem aj ja, ale v odtiene Caca Brun :) Musim ale pockat, kym sa dostanem do BA, lebo cez internet je dost drahe to postovne. Som zvedava ako ti to chyti. Napis potom :)

sissssa

ahojte :) tak nasla som dost dobru henu z obchodu LUSH, caca rouge, je vraj krasne cervena, co si ja zelam, no maju tam aj ine odtiene. V tejto je kopec veci, napr bambucke maslo, a straaasne pekne voni :) Neviem sa jej dockat, takze sa na nu chystam vo stvrtok, potom poreferujem :)) Baby co ju mali mi potvrdili a aj sama som videla na fotkach, ze im to krasne zregenerovalo vlasy :)))

Mimi323

Lucinka, mala ju 4 hodiny, (aspoň tak som jej kázala) a že čierna nechytila vôbec, tak je asi nejaká divná. A neviem či ten mahagon jej chytil na tmavšie, lebo ešte som ju nevidela.

lila164

ahojte..este sa vas chcem opytat, ako si umyvate vlasy, ci s hlavou predklonenou dopredu, alebo s hlavou dozadu? myslim, ze aj na tom zalezi, lebo vlasy sa pri umyvani dost natahuju..mne denne vypadne urcite aj vyse 100 vlasov a na tach vlosoch je to vidiet

lila164

ahojte..mam tiez jemne riedke vlasy uz od malicka..strasne ma to trapi, hlavne ked vidim niektore kamaratky, ktore maju neskutocne huste vlasy..vyskusala som vsetko, sampony, zabaly, ostrihala som sa, vodicky, tabletky..nenasla som nic ucinne, no myslim si, ze najlepsie urobitem, ak nebudete pouzivat ziadnu chemiu- len najobycajnejsi sampon, napr. brezovy, jest ovocie, nie umele vitaminy a neverte ziadnym zazrakom z reklam..nikdy sa nezmierim s riedkymi vlasmi, lebo si ich chcem nechat narast ale neda sa to :( a neviete nahodou nieco o senovke greckej?? mala by to bat nejaka strukovina, ktora obsahuje latky potrebne pre vlasy

Lucinka33

Dakujem Mimi, fuha, tak to som necakala. Chcela som si najblizsie namiesat hnedu s ciernou v pomere 2:1 v prospech hnedej, ale ked hovoris, ze jej to nechytilo, tak sa to asi neoplati. A ani ten mahagon jej nechytil na tmavsie? Ta cierna z DM je nejaka divna farba :)