Dlhé, husté a rovné vlasy

sissssa

uz si ani poriadne nepamatam :D svoju farbu som nemala asik 6 rokov...ale mam ju taku svetlo hnedu, uz mam aj odrasty tej mojej farby a nie su nejake tmave

Lucinka33

ja mam povodnu farbu tmavohnedu :) ja ju nechcem ani menit, len ju chcem ozivit, zvyraznit. Taka cokoladova by sa mi pacila. Jedine, coho sa bojim je, ze by mi vlasy henna stmavila a mala by som to cierne. A ty mas aku prirodzenu farbu?

Lucinka33

Ja mam podobnu dlzku vlasov ako ty, nieco pod ramena, tak preto sa pytam. Ked to prepocitas, tak to vyjde asi lacnejsie ako ta z DM. Mne staci jedna krabicka tej farebnej henny co je tusim 33 g, ked ju poriadne rozriedim. Takze asi 1,5 kocky Lushu by mi mohlo stacit. A ked tam pridam vselijake gebuzinky ako kakao a tak bude to v pohode si myslim :) A este sa chcem spytat, ta henna ma 6 kociek alebo 9?? Lebo na fotke je ich 6 ale niekto spominal tusim 9.

sissssa

jop, to dufam aj ja, bo mam chemicky farbene vlasy, no uz som sa nefarbila 8 tyzdnov, takze si najprv odfarbim hennou len jeden pramen :D ty mas aku povodnu farbu?

sissssa

no ved ja uvidim, ja mam vlasy po ramena a z dmkovej henny mi uplne stacil jeden 80 g balik, a toto ma nejakych vyse 300g, cize pocitam tak max dve kocky, ale budem to tam davat postupne aj s inymi vecami, ved uvidim, ale pochybujme ze by som potrebovala viac :)

Lucinka33

a inak uz vies kolko kociek tej henny si ides dat? lebo co som citala prispevky, tak sa to znacne lisi, niekomu staci jedna, iny si dava takmer celu tabulku :)