Skúsenosti zo soľnej jaskyne

rox

Tak to si ma pekne prekvapila!!Ja mám tiež jednu vytypovanú na Mudroňovej ul.Volá sa SOLITÉRA. Nie je to náhodou tá istá ???

ajja

"Nasa jaskynka" - ako hovori moja Kika, je v BA na Mudronovej ul. nad hradom asi 500 m. Je 4-miestna a na poziadanie sme tam vzdy same. Uz ani neziadame, dievcina na recepcii nas uz berie ako samostatnu jednotku automaticky. Fakt sa tam obe vyborne citime, sme nerusene spolu, co je malokedy.

rox

Ďakujem vám pekne za vaše rady a skúsenosti.Takže vyskúšame aj my ísť do solnej jaskyne.Normálne sa už teraz teším."ajja"vy kam chodíte keď ste tam sami dvaja ??

l

Všetci tu tak nadšene píšete o soľných jaskyniach, tak radšej vám nebudem kaziť vaše ilúzie, lebo pravda je aj niekde inde...no čo už. Všetko má dve strany, ale ja už NIKDY viac nenavštívim žiadnu soľnú jaskyňu.

MiroZA

Nám sa páčí soľná jaskyňa v Žiline - Považskom Chlmci. Je vo vnútri dreveného zrubu. Deťom sa tam veľmi páči (skoro ako v nejakej perníkovej chalúpke). Manželke pomohla od dlhoročných problémov s dutinami a deťom s nádchami a kašlom. Ja si tam vždy perfektne oddýchnem. Teraz cez prázdniny majú akciu na detské vstupy za 10,- Sk. Na webe majú pekné stránky (www.solnajaskyna.zilina.sk)/

ajja

Aj ja chodim s 5 rocnou dcerkou do jaskyne. Je od jesene zdrava a drobnost: chodime do malej, kde sme len my dve a si tu citame, spievame, atd. Spevom nam lepsie preniknu casti zo vzduchu do dychacich organov. Funguje to.

chemik

Na www.porada.sk v oddieli Zdravie je zozbieranych niekolko 10-tok prispevkov o liecebnych ucinkoch solnych jaskyn. Je zbytocne tu to opat pisat. Moja skusenost : jednoznacne pozitivna, odporucam hlavne ako miesto oddychu a relaxacie, ma aj zdravotne dobre ucinky.

nemôžem povedať

prečítaj si state na tomto fóre od permoníka,niečo som si overoval,a došiel som k záveru,že má SJ,ale aj informácie sú pravdivé,bez zavádzania a prikrášlovania,je vidieť,že sa tomu skutočne venuje fundovane a pomáha ten pobyt témy o solnej jaskyni, tuším jaskyňa za 80 veď popozeraj a je tam niekde aj jeho adresa,môžeš sa aj jeho priamo opýtať,myslím ,že ťa neodmietne.Príjemný zvyšok dňa.

scheila

Moja stara mama navstivila solnu jaskynu a velmi si ju pochvaluje.Dokonca tam chodia uz aj jej kamaratky.Absolvovala kuru 10 vstupov a hovori ze sa jej lahsie dycha ale hlavne sa lepsie citi a je to aj na nej vidno :).Ublizit to neublizi!Inac moja starka ma 84 rokov