Skúsenosti zo soľnej jaskyne

permoník

Monika 2,je zbytočné sa už pozastavovať nad nejakými urážkami,alebo čímkoľvek podobným,pretože čo urobila Markíza,už sa viac nedá.Ale je to nemiestne,bezdôvodne urážať.Hygiena nemá žiadny názor,pretože po tejto stránke sú splnené všetky kritériá,čo je ukončené vydaním prevádzkového poriadku a rozhodnutím.Toto je v každej k nahliadnutiu a máte na to právo ak namajú,tak je to potom problém.Je zvláštne,tí čo nadávajú,nikdy nekonkretizujú,len všeobecne.
Rox,Algida budem rád,ak konkrétne sa opýtate,čo vás zaujíma,môžem aj meilom.
Dido nenahováraš si to.Je to naozaj zlepšenie,prerože tu už dochádza k hojivému účinku zápalu sliznice dýchacích ciest,obnovuje sa celistvosť a upravuje sa ich čistiaca schopnosť.Na dýchacích slizniciach,je to najvýraznejší efekt,ktorý sa postupne prenáša na celý organizmus,ako zlepšenie imunity,akútne ochorenia,ústup exzémov,lepšie hojenie rán,popálenín,zníženie až ústup bolestí kĺbov,chrbtice,osteoporózy.Haloterapia dáva pocit pohody,zdravia telesnú aj duševnú výkonnosť,a znižuje náchylnosť k chorobám.Do sol.jaskyne je teda dobré ísť ako chorému ale predovšetkým zdravému,predchádzanie ochoreniu.Vysvetlím pojem Haloterapia.Odborný výraz Halit pochádza z indogermánskehoslovného kmeňa hals významom soľ.Z neho je potom odvodené latinské salpre súčasnéslovo soľ,terapia je spôsob liečby.

faty

ja mam tiez nieco.Moj syncek trpel stalymi zapalmi hornych dychacich ciest.Od navstevy,vybratia 15 sedeni sa mu stav na 100%zlepsil.Este nebol chory!Uz su tomu 4 mesiace.Odporucam.Nebojte sa.S pozdravom Faty

algida

dido:tesim sa na tvoje prispevky.Chcela by som to tiez vyskusat,ale zatial vaham.Takze aspon budem mat viac informacii

dido

teraz som prisiel zo solnej jaskyne.Zatial som absolvoval 5sedeni.Zacinam citit zlepsenie,ale mozno si to teraz zo zaciatku len nahovaram.Kupil som si permanentku na 30vstupov.Ved preco nie.Vyskusam,poinformujem a mozno tym pomozem niekomu.A ked nie,tak som to aspon skusil

taviv

Ahojte vsetci,
ja som navstivil solnu jaskynu.Neviem ci mi to pomoze alebo nie,no mozem to aspon skusit.Prebezne vas budem informovat.Skuste aj vy.Nie je to rovnake ako pobyt pri mori,no je to lacnejsie a hlavne tam mozete ist kedy chcete ;-)

majinka

Solne jaskyne sa zvycajne propaguju ako vynikajucu nahradu morskeho vzduchu a pod. Akurat... ze jedna prerobena miestnost zariadena ako "jaskyna" so vsetkymi vydobytkami vedy a techniky nikdy nenahradi ani nahodou vzduch a ucinky ci klasickych jaskyn alebo original posobenie morskeho vzduchu. To sa technicky spravit neda. Priroda je priroda. Ale ked Vam vdychovanie soli robi dobre, tak preco tie "solne jaskyne" nenavstevovat? Je to na kazdom z nas. Aspon si clovek oddychne.

ajja

Tema: FORUM-pravidla, SZ Andrej 18/2/2006, 15.21 : "Cely web sa nesie v znameni sloganu "ZDRAVIE.SK(SvetZdravia.sk) - Pre tych co chcu vediet viac."
To znamena, ze tu nebudu zrejme mat miesto konflikty OSOBNE, POLITICKE a ani NABOZENSKE."
Precitaj si "???" este raz pravidla a respektuj ich. Tento web je urceny tym, co chcu vediet viac. Ze chcem vediet via neznamena, ze som chytra a utocna. Tvoje "no comment" mi nedalo ziadnu novu informaciu, sorry.