epilepsia

Príspevok v téme: epilepsia
Jančura

Epilepsiu mi diagnostikovali v 14 rokoch,teraz 24rokov.Od tej doby som na liečbe.Patrím do skupiny možno tých šťastnejších epileptikov,lebo záchvaty nemám tak často a súvisia čisto len so zaspávaním.V roku 2003 vymiznutie záchvatov,po narodení mojho prvorodeného synčeka,no momentálne mám strach,lebo záchvat sa mi v ďalšej tehotnosti objavilt.j.23 týždeň tehotenstva.Tak dúfam,že to naozaj súvisi s tehotenstvom a vyčerpanosťou a po pôrode bude zase všetko o.k.,aby som sa mohla plnohodnotne starať o svoju 4 člennú rodinu,lebo naozaj tá doba bez záchvatov bola super,úplne plnohodnotný život.
-----------
Stručne popísaná choroba na tému "Epilepsia" www.zdravie.sk

jančura

ahoj robko.tak vlastne si na liekoch a záchvaty nemávaš?Až sa smiem spýtať ako sa volajú tabletky,ktoré berieš.Ja beriem lamictal.Ako som už povedala po pôrode som bola bez záchvatov,no teraz v ďalšom tehotenstve znovu objavenie záchvatov.Obrátila som sa znova na liečiteľa,ktorý mi dúfam pomôže znova,lebo aj vtedy sme boli u neho s problémami môjho malého synčeka a aj mojimi,po návšteve u neho sa nám zdravotný stav zmenil k dobrému.Všetko pramení z nás,najskôr musíme očistiť svoje duše,mysel,odpúšťať,myslieť pozitívne a potom sa nám môže telo očistiť.Ps.Viem,že niekto na takéto veci neverí,ale topiaci sa aj slámky chytá.V našom prípade sedenie u pána liečitela malo úspecha nie to neustále behania po lekároch .Tak verím,že aj teraz mi pomôže očistiť sa

robo

ja mam epi uz dvanast rokov pourazovu po operacii som nevedel uplne nic znova som sa naucil chodit,rozpravat a spoznavat svoich blizkich maval som dva zachvaty mesacne vzdy v noci neskor aj jeden krat cez den lekz som bral a nic ked ma nechala priatelka povedal som si konec znova som zacal cvicit behat nadobudat stratenu sebadoveru,nasadili mi ine lieky zachvaty ustupili a dnes zijem uplne normalny zivot stastne zenaty a s zdravim syncekom bezzachvatu som od 95-teho roku naucil som sa s tim zit nevzdavajte to ja som to dokazal dokazete to aj vy. ps stale som na liekoch.

broňa

kamaratkinho otca brat mal ako maly uraz na hlavu a vyvolalo to epilepsiu.Zial pil, fajcil hoci lekari mu zakazali akýkoľvek alkohol,fajcenie,drogy.
Po dlhzch rokoch prestal so vsetkymi "nerestami" a az vtedy prestal mavat zachvaty a zacal "normalne" zit.Unho to pomohlo a stale lutoval,ze to neurobil ked bol mlady,mohol si aj uzit,nie len tie roky prezit.

Ale ty si zena a myslim,ze tvoje zachvaty nie su vyvolane takym spôsobom života ako bol jeho.
Zial,co sa tyka tehotenstva a zachvatov poradit nic blizsie neviem.

Dufam,ze sa niekto informovanejsi ozve.
Zatial prajem vsetko dobre!!