Ryšavé vlasy

svetlana6

jasne, ja poznam, moj bratranec. rodicia ani surodenci nemali rysave vlasy a on sa narodil, no panecku, ani nie s rysavymi, ale skoro az s cervenymi vlasmi. ano, bol aj take dieta, ohnive ako jeho vlasy :) ale ako rastol, vlasy mu bledli, teraz je dospely a vlasy ma take bledo hnede, vobec nie rysave.

hela611

Pozna niekto niekoho, kto sa narodil s rysavymi vlaskami, aj napriek tomu, ze v rodine tuto farbu vlaskov nikto nema? Je nejaka sanca, ze sa farba vlaskov este zmeni?

lucinka9339

ja mam kamosku,ktorej sa v detstve vysmievali z rysavych vlasov.mavala dost komplexov zo svojich vlasov,nikdy si nechcela priznat, ze ich ma rysave-vravela ze su medove,ale postupom casu sa s tym wyrownala. dokonca jej ich aj zavidim, lebo boli krasne, dlhe, huste a zdrave...teraz si ich sice trosku pokazila, ale nikdy neprefarbila.podla mna je aj rysava farba krasna, sak hlavne je, ze vlasy su ciste a zdrave,nie? ale predsa sa najdu aj taki, ktorym ich vlasy prekazaju, ale tak poniektorym sa necudujem. sama mam kucerave wlasy a strasne by som chcela rovne.ale uvedomila som si, ze rovne by mi asik moc nesekli a preto som radsej zostala pri kuceravych a nikdy si ich nezehlila.ale to som uz odbocila od temy. proste aj rysave vlasy su krasne !!! :o)

lurika

Xena,mne sa tiež páčia ryš.vlasy,ale vždy tá farba je akasi iná hneda,medena.Tiež som hnedovlaska,ale už aj so šedinami.Prosím Ťa,akú farbu používaš?

macko13

mno co by som dala ja za risave vlasy....strasne sa mi to paci....stale chodim okolo tej istej farby a rozmyslam dam si ju nedam .....podla mna rysave su najkrajse vlasky ake mozu byt

rebeka 12

moja dcera ma 12 rokov,rysave vlasky,navyse sa vola REBEKA.Doteraz sa jej absolutne nikto nevysmieval do oci,poza chrbat neviem,pretoze je inteligentna [co vraj ludia s takou farbou vlasov su]a co sa studijnych vysledkov tyka,v triede nema konkurenciu.Je to taky vodca caty,s jazykom az po kolena.Fakt som pysna na nu,pre mna nema chybu.Srdecne zdravim vsetky rysavky a zahodte vsetky minule predsudky,ktore uz vysli z mody

paulinka :(

Velmi som si vytrpela koli mojim rysavym vlasom...velmi mooc a este do teraz a o uz idem na strednu skolu ak nieco sprawym nevyhnem s apoznamke koli mojim rysavym vlasom...dala som si do nich melir...a ted po vsetkom co som si precitala na internete to lutujem bo som zistila ze niesom obycajny tuctovy clowek ale som vynimocna mozno niesom krasna alebo ani pekna ale uz wiem ze som aspom niecim vynimocnaa...a proste ted uz ked niekto ma blbu poznamku tak jednym uchom dnu druhym won...nech ziju rysavy ludiaaa =)