Ryšavé vlasy

Debi_

Tak ja som mala červenú farbu ktorú som mala len zmiešanu s peroxidom .. vymyla sa mi to takej slabej hnedej tak teraz skusim tu ryšavu .. keď nechytí , asi to vsadím na ten peroxid

jankaaaaaaaaa

v tejto kategorii sa rozobera krasa a kozmetika, ak si si nevsimol, o ziadnych chorobach v nazve kategorie nieje rec

nusko-kn

Neviem, kto tu má problém? Tu sa rozoberajú témy o chorobách, to je problém, nie, kto aké vlasy má? Nie je to smiešne?

jankaaaaaaaaa

neviem co je to slabsia hneda... ak ti nechytaju rysave farby tak asi je tmava na tu rysavu. a ak nechces pouzit peroxid tak sa musis rozluit s rysavou

jankaaaaaaaaa

ak chces povodnu farbu vlasov, pouzij B4 color remover. z vlasov to odstranuje chemicku farbu a nechava len povodnu farbu vlasov a nenici to vlasy. v drogerke to stoji okolo 11-12e

zuzka17

ja som mavala tiez rysave vlasy... take zlato rysave a este aj jemne pehy som mala, lenze dost som vytrcala a smiali sa mi za to v skole, najma chalani.. a tak ked mi mamina konecne dovolila prefarbit si vlasy aspon samponom, hned som to urobila. najprv sa mi to pacilo pretoze som zapadla a nikto so mnou nemal problem... lenze teraz s odstupom casu si bucham hlavu ze preco som to ja hlupa urobila... hned by som to vratila spät pretoze tych vlasov bolo vazne skoda. ale co uz. teraz premyslam ze sa dam prefarbit znova na rysavo.. ale ktovie ako to chyti a aj tak viem ze uz to nikdy nebude ako vtedy ked som bola prirodzena rysavka, preto holky ak mate rysave vlasy ,nedajte sa. majte radi na svoju farbu vlasov pretoze ste vynimocne...

lailala

Angelika-z celeho srdca Ti zelam,aby az vyrasties a budes mat deti,aby to boli vsetko rysavy chlapci,ze ta huba neboli!!Ja som mala rysave vlasy ked som bola mala(v dospelosti mi nejako vybledli a mam spinavy blond) a vela som si vytrpela prave kvoli takym zakomplexovanym a hlupym ludom ako je \"angelika\".chlapci co sa mi vysmievali sa teraz snazia \"zbalit\"ma a zdam sa im krasna,uz im nevadi ze som bola rysava:-))...myslim,ze to posmievanie a urazky je len prejav nevyspelosti!rysavy ludia su krasny,mam synceka on ma rysave vlasky a je to nadherny chlapcek...teraz,ked som dospela a rozumovo vyspela,su pre mna rysave vlasy krasne,takze nenechajte si udupat sebavedomie-SME KRASNI