Ryšavé vlasy

barunka

viem pochopiť ako sa cítiš.hlavne,keď som bola mladšia, tak sa mi rovesníci vysmievali. som ryšaňa s bledými očami a s pehami na nose.teraz je iná doba myslím,že aj tie pehy sú v móde.beriem to už ako svoju prednosť a nie hendicap. vieš koľko ľudí mi povedalo,že sa im páčia moje pehy ? komu sa nepáči nech sa nepozerá. Raz mi kaderníčka povedala : viete koľko dievčat sem chodí skoro bez vlasov a dali by čokoľvek za takéto zlato na hlave ? takže váž si čo máš. maj sa.

maria.sen

nech si nikto nic nerobi z "rysuliek" a z "ryskov" :o). rysave vlasky su nahodou pekne. ja som brunetka. aj tak, ved kolko sa smiali aj na blondinkach, ze vraj len oni su hlupe. a teraz som pocuvala, ze sa uskutocnil nejaky vyskum, kde sa hodnotila inteligencia blondinok a dopadli velmi dobre. niektori ludia sa smeju len mozno kvoli peham, ktore maju vacsina rysavych ludi. ale ved rysave vlasky a pehy patria spolu. uzasne to vyzera. viete si napr. predstavit blondinku alebo brunetku s pehami? ja teda nie. :o)

Bombastik1x

Môje vlasy nie sú že ryšave.Sú také miešané S blond,Končeky hnedé a slabý nadych ryšavej a myslím že sa mi budú časom meniť na tie ryšavé.Zatial len boli pripomienky čí som si vlasy farbil alebo prečo mau ten nadych neviem može to sposobovať aj niejaký šampon? že sa mi menia.Keď niekto chce vidieť ako naozaj vyzeram neviem či chodite na www.pokec.sk tám mám a fotky tak pozrite ako som natom nick St3we to som ja.

simba

ja som baba ale pacia sa mi rysave vlasy hlavne na dievcatach.chcela by som take aj s pehami a velkymi ocami.
musim sa spokojit s tmavymi,ale nespokojila som sa,tak som prefarb.blondina :-) ak sa podari,budem aj ryška.

mačiatko

Ahoj Radko.Mne sa strašne páčia ryšavé vlasy.Nezáleží či u žien,alebo u mužov.Je to sexi.Nie je to také čierno-biele.Mám ryšavé vlasy hoci odfarbené,ale chcela by som mať originál.Ty máš ryšavé vlasy a máš s tým nejaký problém,alebo ta to zaujíma len tak? A podľa mňa nezáleží vôbec na farbe vlasov,ale na tom aký človek je.

jumbo

Rysavky su vraj vasnivejsie a ohnivejsie v posteli. Mna osobne tiez viac vzrusuju rysave baby. Ale chalani hmmm.... neviem ci z toho neni viac skody ako osohu.

Aťa

Tak isto sa môžem spýtať: Prečo sa smejú blondínkam? Každý z nás je iný. Niekomu sa páčia tmavé vlasy, niekomu blond a niekomu ryšavé.....