Ryšavé vlasy

relllliinkaa

ryšave vlasy vobec niesu špatne,je to syyta vyrazna farba vlasov...rysavky maju len stastie ze mohli ziiskat takuto farbu..rysavky sa viac pacia chlapom...hmm ja som rysavovlasa maam ich prirodzene nitko z mojej rodiny nema rysave vlasy len ja som ich akosi vychytala ..tiez ked som bola mala vysmievali s ami za en a nenavidela som ich..ale casom ked clovek dospeje dospeje aj v tychto nazoroch a tie smiesne vysmievacky sa skoncia a budu s aludia na vaas inak divat a vy to pocitite..este ak mate k rysavym vlasom kraasnu tvar mate vyhrate vsetko....ale ak nie tak bohuzial..nikdy by som nemenila svoju farbu vlasov ,nikdy ani nebduem lebo som originaalna aa takto budte aj vy originaalny svojou nevsednou prirodzenostou..dneska leti extravagancia spletena s prirodzenostou...vsak povedzme si narovinu komu ide o po staarocny stereotyp???zacnite sa zrzky o seba starat,ziiiskat viac sebavedomia na uuplne cudzich ludoch nie na znamych ktory vaam slovami len ubluziju...vsak to neznamena ze budete uznavane vsade vzdy bude aj daaka ta negativna ozova takze sup red zrkadla upraavte tie kraasne zlate pramene a prestante sa trapit nad zbytocnostami...ved ste urcite nadherne vsetky ktore sa tu stazujete na thaak nadhernu farbu vlasov..postavte sa apson na chvilu do zrkadla a uvidite to!...drzim palce!..:)

lollipop

ahojte ako si mam doma zafarbit vlasy na medenu rysavu farbu vlasy mam stredne hnede az do tmava...u kadernicky to stoji vela poradi mi niekto kto ma skusenosti s prefarbovaim tmavych vlasov na rysavu???

enten

ahojte, ja mám povodnú farbu vlasov plavú, ale asi pred 2 rokmi sa som prefarbila na medenú-taká pekná červeno-ryšavá. Oči mám modré a pár ľudí si už aj myslelo, že je to moja pôvodná :)) Teraz by som sa chcela vrátiť k blond, ale neviem sa rozhodnúť, či mám alebo nie.. P.S. videli ste film Parfém: Príbeh vraha? To dievča Laura tam malo nádhernú ryšavú farbu vlasov!

ja_ona

bola by som hrdaaa....malo ludi je krosi maju svoje vlasy rysave ja som sa predvcerom farbila a ostali mi rysave vlasy aj ked som take povodne nechcela ale som rada ze ich teraz take mam je to cool :)

abbiq

ludia ja nechapem ako sa niekomu nemosu pacit take krasne rysave vlasy... ja si neweim pomoct mne sa pacia nenormalne.. a le nie presne rysave ale miesane s cerwenoou.. tak ako ma teda ask ste wideli clip paramore-decode ako ma ta spevacka su nenormalne nadherne aj ja by som chcela take ale som hnedowlaska a neweime ci mi to pojde.. ja som us mala na hlawe rozne wlasy a nawyse som citala ze na pekne rysave treba wysoky lesk.. ktory ja mam bohuzial dost nizky.. tak neweim ale welmiby som chcela... prosim poradte mi

janikaa

omg..rysavee vlasy suu nay...!!!aj ja ix welmi xceem..aj ked nikomu f moyom okoli sa nepacia...ale mne starsnee...zavidim tym co ich maju a xcem aj jaa!!

ssia

mne sa strasne pacia rysave vlasy, aj ja by som take chcela ale nechcem si ich este farbit...mam len 15 a myslim ze je to skoro na znicenie vlasov nejakymi farbami. a inac sa mi strasne pacia aj chalani s rysavymi vlasmi, hlavne ked ich maju takych 15cm dlhe a na konci zvlnene...je to nadhera;) a nechapem ako sa moze niekto niekomu posmievat za rysave vlasy;) je to len zavist;)

sydney

no ja som prirodzena blondina (ano,haha,smiesne),ale vzdy sa mi pacili rysave vlasy,zelene oci bohuzial nemam,ale kombinacia rysavych vlasov a zelenych oci je krasna. bohuzial mam modre oci,a kadernicka mi povedala,ze mi pristane hocijaka farba OKREM rysavej a ciernej,takze uprimne zavidim kazej,ktora ma rysave vlasy. co sa tyka chalanov...zalezi od odtiena...ale na babach to vyzera lepsie

pcolka8

ahojte, ja sa už dávno snažím o krásnu ryšavú farbu. mám pôvodne hnedé vlasy a hnedé oči,vyskúšala som rôzne farby, ale ani jedna nebola to pravé, nie "orechové" ako sa hovorí, ale v mojom prípade "ryšavé". vyskúšajte farbu palette XXL nejaký "fénixov oheň", je to perfektná farba. som spokojná...