Ryšavé vlasy

alyssia

mno ja som odmalicka rysavucka ... mala som aj kucery a velmi peknucke mno ostrihala som sa a uz mam ich rovne ... na svoju farbu prirodnu rysavu som velmi hrda pretoze ju len thak niekto nema ... ked som bola mala strasne sa mi smiali a ostavala som vela prezyvok mno teraz som stastna zato ake vlasky mam a nehambim sa ! nahoodu je tho dost sexy aspon co som pocula od muzov ! :D

barbora-henrieta

Ahojte! Ja by som tiež veľmi chcela mať ryšavé vlasy- nie červené ale ryšavé:D Lenže neviem ako by mi chytila farba kedže mám hnedé vlasy...Našiel by sa tu niekto kto má tiež svoje vlasy hnedé a vedel by mi poradiť nejakú značku farby ktorá by mi chytila na ryšavo??? Ďakujem veľmi pekne...Mimochodom baby ak sa vám niekto smial alebo smeje kvôli ryšavým vlasom podľa mňa môže iba ticho závidieť...:D

bibkab

ryšave vlasy sú užasne.Ja som povodne blondina,a dala som sa prefarbit naryšawo,tak nezvyčajná a úžasná farba..plná života,nie je čo na smiech :) Človeku,ktory ich ma od prirody,no proste závidim mu :)

babrbor

ahojte. Takze ja som typ, ktoremu sa vraj hodia rysave vlasy. Mam bledu pokozku s ruzovym nadychom, zelene oci a povodne vlasy som MALA orieskove. Ale kedze som sa este v zivote neodvazila zafarbit si vlasy a zatuzila som konecne po zmene a rysave vlasy sa mi velmi pacia, skusila som to. Samozrejme nie sama, ale zasla som ku kadernicke. Ale to co mam teraz na hlave sa mi vobec nepaci! Vyzeram ako mrkva. Je to take rysavo cervene a este k tomu dost flakate. V niektorych miestach to je uplne kriklave, ale niekde mi presvita moja povodna farba(orieskova), takze to je dost divocina. Chcela by som to nejako zjemnit, vratit na povodnu farbu, alebo jednoducho povedane vyzerat ako clovek. Moze mi prosim vas niekto pomoct?? Pocula som, ze jedine ako sa toho zbavim je zafarbit si to na tmavsie co nechcem, lebo som velmi bleda:( Prosim poradte mi niekto, vyzeram priserne!! Dakujem

nikolka

a ešte som zabudla napísať, že mám hnedé oči a nie zelené ako býva k ryšavým vlasom zvykom takže som špeciálny človek v tomto :D jediné čo ma na nich jeduje, že sú vlnité :-/ keby boli rovné jak struny bola by som úplne happy ale čo narobíš tak ako si nevyberieš rodinu tak si nevyberieš vlasy... a farba sa aspoň dá zmeniť chemikáliou ale vlasy vyrovnáš a keď na ne naprší sú zas vlnité jak boli takže asi tak. ale ten radko čo sa to pýtal tak jako fakt vôbec nebuď nešťastný alebo čo že máš ryšavé vlasy ber to tak že ja osobne ti mrte závidím !!! ;P

nikolka

ja mám svoje taký špinavý blond a na hlave som už mala asi všetky farby, červená, fialová, oriešková, čokoládová, čierna, blond, ružová, mahagonová, modročierna a neviem ešte jaké kadejaké a to je dosť na to že mám 17 !! ale vždy som chcela ryšavé vlasy a ked mi odrástla tá čierna hneď som si dala že "zlatisto-medenú" ale chytilo mi to naryšavo a už ju mám 4 mesiace ale už ju dobre dlho nezmením ryšavá ja úplne super dokonalá.. všetky farby sú pekné či hnedá či blond či čierna ale tá ryšavá sa mi aj tak najviac zapáčila už ju asi nezmením. teda určite nie a byť niekým kto má svoje ryšavé tak vôbec nemám komplexy ani sa nebojím, že by sa mi mal niekto smiať lebo na tú farbu som maximálne hrdá aj keď nie je moja takže by som ešte duplom bola (hlavne keby som každý mesiac nemusela korienky odfarbovať)

loksa

moj nazor na rysave vlasy je taky ze rysave vlasy su naozaj velmi krasne a vynimocne ale to su vsetky ja rysave vlasy nemam aobdivujem ich ale neviem ci by som sa citila dobre keby som ich mala ja mne staci ze ich budem obdivovat ale nikto by sa nemal hanbit za svoje vlasy su ake su mali vby sme byt skor radi ze nejake vlasy mame

peter_123

AHOJTE, NEVIEM CO RIESITE, RYSAVE HOLKY SU NAJSEXY ZENY NA SVETE!!!ESTE KED SU ASPON TROSKU KUCERAVE A SO ZVYRAZNENYMI OCAMI JE TO ASPON PRE MNA DOST NA INFARKTOVY STAV!! TAKZE HOLKY BUDTE NA SEBA HRDE A NEHANBITE SA!!! A AK JE TU NEJAKA VOLNA RYSAVKA Z KOSIC, VELMI RAD SA ZOZNAMIM :-)

lizanka

co by som ja zato dala...moje vlasy su takpovediac zlate-medenej tam mam len velmi malo, aj to len ked slnko zasvieti. rysava sa mi velmi paci, chcela by som ju, ale taku tmavsiu docervena, nie mrkvovu. a co sa tyka pleti, asi som zaspala dobu, ale mne sa paci skor ta klasicka svetla porcelanova, nie opalena, preto sa ani ja neopalujem.