Krasa...niekedy na skodu?

Príspevok v téme: Krasa...niekedy na skodu?
karkulka

Myslite si,ze niekedy je krasa viac na skodu ako na nejaky osoh?Mate s tym uz nejake skusenosti?Myslite si,ze pekne zeny to maju v zivote tazsie?......mne napriklad priatel prestava verit,pretoze si mysli,ze som k nemu az prilis pekna a zacina ma upodozrievat z roznych podla mna "somarin"...dakujem za reakcie

asdf

no skaredi to maju urcite tazsie ;) Viem to, kedze som na strednej vyzeral hrozne, tak to bol fakt "skvely" pocit ked absolutne nikto o teba nema zaujem. To si ty asi nezazila, bud rada...

Dnes je to chvalabohu omnoho lepsie, zlepsil som si postavu, akne zmizlo, dospel som, a fyzicky sa naozaj dost zmenil k lepsiemu ;) Takze to viem posudit z oboch stran a bez vahania tvrdim, ze skaredi to maju ovela ovela tazsie ako ti pekni, ti pekni musia akurat znasat blbe keci priatelov/priateliek ci obcasne zazeranie vsetkych, co je sice neprijemne, ale v porovnani s tym, co si zazivaju dennodenne ti skaredi to je kvapka v mori. Mozno keby si to na mesiac vymenis s nejakou skaredsou kamaradkou, tak by si pochopila a prestala sa este stazovat ze si pekna ;)

karkulka

bebe1...tak to si tiez dobre vystihla

miro.83....raz sme boli v obchode a predavac videl,ze sme cudzinci,tak sa prihovoril,ze odkial sme a tak...tak zo slusnosti odpovedala a uz bol ohen na streche...lebo ja pred dnim flirtujem....ale odpovedat na nieco zo slusnosti a flirtovat s clovekom si myslim,ze je uplne nieco ine...mozno ak tak ten predavac flirtoval so mnou a nie ja s nim....keby som zacala ja,tak si to priznam,ale to by som mu nikdy nespravila

miro.83

Ak tomu nema riadne vysvetlenie tzv ze nevidi ze flirtujes pred nim s nekym inym, preto neviem preco by ta mal upodozrievat.

miro.83

Krasa na skodu. Za tu krasu si moze kazdy sam. Ak hovorim o tom ako sa clovek oblieka, stara sa o seba celkovo. Ak si nekdo mysli ze to je na skodu tak nech zacne fetovat, fajcit, chlastat, zrat same mastne veci a cokoladu. Celkovo zeny, ktore sa o seba staraju maju lepsie zabezpeceny zivot ako nejaka skrata spekami prevysnuta ktora nevie ani co je pomaly hygiena. Viem aky je svet a ako sa na neho pozeraju ludia, pretoze som bol sam obezny. Budte radi ze ste pekny sice sa nevyhnete par pohladov od uchylakov, blbcov ale je to lepsie ako keby ste nemali nikoho stretnut za cely zivot a takto mozno natrafite po par pokusoch na toho praveho.

glamour

Ved ja jej stale radim, aby bola zdrzanlivejsia, aby si ho najprv otukala, no ale ako keby som hrach na stenu hadzala. Minule si u mna skusala moje tricko a stiahla si ho porad po bradavky ze ake pekne tricko a ja ze na co si ho tahas az tam ved ti pristane aj tak decentne, nemusis mat stale taky vyzyvavy dekolt, ze aby sa z teba chlapi zblaznili a ona ze ale potom nie som sexi. Ona to ma uplne pomylene. Tiez sa vkuse škvari v solarku aby bola cierna aj v zime vyzera ako z Etiopie. Sama chlapov zamerne provokuje oblecenim aj spravanim.

doremi

ja viem,fakt to bolo primitivne odo mna,sorac,ale mam dnes taky sprosty den
aj ja jej zelam vsetko dobre a nech uz stretne uprimneho cloveka,kt.ju bude mat naozaj rad

karkulka

doremi...to nebolo velmi pekne...ale viete co?aj ked ju nepoznam drzim jej prsty,nech najde toho praveho lebo kazdy je na svete pre niekoho tym vyvolenym

doremi

sak sa budem v noci bát.ale nie,som hnusna,ja viem..pardooon.urcite si to nezasluzi,nech vyzera ako chce
No mne z toho opisu vychadza,ze keby trosku pribrala,bola by MOZNO k svetu,...,.
mohla by vitat cudzincov kt.pridu na slovensko hned pri vystupe z lietadla.....jeemin,no ja som dnes ale blba........

karkulka

alina...ja to beriem od manazera ako srandu....uz je to postarsi chlap,ale je s nim zabava...a ma to vyhodu,ze ak nieco potrebujem,mozem sa spolahnut,ze to dostanem