Krasa...niekedy na skodu?

Príspevok v téme: Krasa...niekedy na skodu?
karkulka

Myslite si,ze niekedy je krasa viac na skodu ako na nejaky osoh?Mate s tym uz nejake skusenosti?Myslite si,ze pekne zeny to maju v zivote tazsie?......mne napriklad priatel prestava verit,pretoze si mysli,ze som k nemu az prilis pekna a zacina ma upodozrievat z roznych podla mna "somarin"...dakujem za reakcie

mariola

je to presne tak, ako pisete baby.. ked ste pekne, nenajdete si poriadnu kamosku, ak ju nepoznate uz 12 rokov, ako ja svoju, pretoze ostatne su len falosne a bavia sa s vami len aby ste ich zoznamili s chalanmi.. chalani vas chcu zase iba do postele..
byvala som blondina s velkymi modrymi ockami, peknou postavou.. nevydrzala som ten natlak zo strany chalanov a proste som si zafarbila vlasy na tmavo.. teraz ma nik nespoznava, ale na druhej strane mi to vadi, pretoze chcem chalana, a takto si ma uz nik nevsima.. stala sa zo mna siva myska.. a to tiez nie je dobre.. ja uz neviem co s tym.. asi len proste zit......

meggie

suhlasim s alinou, vo vsetkom...este by som dodala, ze kazda lepsie vyzerajuca a udrziavana zena je niektorymi individuami casto neobjektivne oznacovana za niekoho milenku, ku..., platenu spolocnicku atď. pritom z mojho okolia paradoxne tie menej atraktivne su daleko viac amoralne

alina

no u kazdeho je to inak, ale ak si vsetci myslia, ze pekne zeny to maju v zivote tazke, vobec to tak nie je.. karkulka, s mojim priatelom som uz dlhsiu dobu, tiez si praje aby som bola o trosku skaredsia, aby som sa pacila iba jemu, a neveri mi obcas :( potom ostatne baby ma neznasaju, zavidia mi, myslia si ze som namyslena, odsudzuju podla vyzoru :( preto ani nemam vela kamaratok, radsej menej ako vela takych co ta za chrbtom zradzaju a ohovaraju. dalej neustale obtazovanie nadrzanymi chalanmi, popiskovanie na ulici atd atd. obcas si prajem byt takou "tichou myskou", len aby si ma nikto nevsimol. nevravim ze to mame tazsie ako menej pekne baby, ale na druhej strane to tiez nie je take "ruzove" ako sa zda :)