Krasa...niekedy na skodu?

Príspevok v téme: Krasa...niekedy na skodu?
karkulka

Myslite si,ze niekedy je krasa viac na skodu ako na nejaky osoh?Mate s tym uz nejake skusenosti?Myslite si,ze pekne zeny to maju v zivote tazsie?......mne napriklad priatel prestava verit,pretoze si mysli,ze som k nemu az prilis pekna a zacina ma upodozrievat z roznych podla mna "somarin"...dakujem za reakcie

karkulka

glamour.....je to zaujimave,ale aj dost smutne....takze z toho vyplyva,ze chlapi vlastne vobec nepotrebuju pekne baby,moze to byt aj sereda hlavne nech ma velke kozy a dobru postavu,ze?

glamour

Poznam jednu babu ktora je veeelmi skareda ale ma velke kozy a stihlu postavu. Ked ju nejaky chlap chce pretiahnut, hovori jej aka je krasna, mudra, vynimocna, ona je v siedmom nebi a da mu. A takto jej to hovoria viaceri, lebo to zabera na nu. Ona sa potom chvali kamoskam ze ako jej hovoria ze je pekna a samu seba presviedca o tom :-))

karkulka

jednoznacne mariolka s tebou suhlasim.....niekedy si clovek o sebe vobec nemusi mysliet,ze je pekny,ale ak mu to zacnu viaceri ludia hovorit a niekedy aj niekolkokrat do dna...tak pochopi,ze na tom nieco musi byt pravdy,ze predsa nie je
iba taky "obycajny" ako si mysli....dufam,ze kamos pochopi,co som tym chcela povedat

mariolka

kamos aky mas problem?
zeby sa po tebe obzerali s myslienkami " fuuj ake cudo" ? nenavazaj sa do nej! baba moze o sebe vediet, ze je pekna od svojich priatelov! nemusi si to sama namyslat! taka krava by tu urcite nepisala, ake to maju tie krasne namyslene slecinky tazke! pretoze keby som ja bola vtedy namyslena blondina, tazko by som sa dala prefarbit! naco, keby som bola so sebou spokojna? keby som bola spokojna tak ako to bolo? ze vsetci ta chcu len oj*bat a prej*bat!

karkulka

kamos.....no ja som nenapisala,ze som krasna,ale pekna a v tom je rozdiel...a kazdy ma iny vkus...tak niekomu sa pacia tie skaredsie...tak sa za nou obzrie...a mas to vybavene :)