Krasa...niekedy na skodu?

Príspevok v téme: Krasa...niekedy na skodu?
karkulka

Myslite si,ze niekedy je krasa viac na skodu ako na nejaky osoh?Mate s tym uz nejake skusenosti?Myslite si,ze pekne zeny to maju v zivote tazsie?......mne napriklad priatel prestava verit,pretoze si mysli,ze som k nemu az prilis pekna a zacina ma upodozrievat z roznych podla mna "somarin"...dakujem za reakcie

mariolka

no asi nie.. tu ide o tie predsudky voci peknym zenam.. ani ta dobre nepoznaju, hned si o tebe myslia svoje a chcu ta pre svoje..
nasla si si inteligentneho chlapa a si pekna? tak mas skvele stastie.. pretoze taketo sa stava raz za milion rokov..

asdf

mariolka, ale ked nedokazes rozoznat, ktori ta chcu ba na to jedno, tak to ti tazko radit ;) Taki sa daju obvykle odfiltrovat na prvy pohlad...

nastia - tu si ti dovolim odfiltrovat, priemerne vyzerajuci muz sa boji oslovit peknu zenu, pretoze sa boji odmietnutia ;)

nastia

Mariolka, ale inteligentni a uspesni muzi vyhladavaju fyzicky pritazlive zeny, ked pritahujes tupcov a debilov tak potom asi nie si az taka pekna alebo si pekna, ale hlupa..

mariolka

no ja by som to netvrdila..
ja som presla tolkymi sklamaniami, ze to az pekne nie je.. proste som stastna nebola.. a jedinu vyhodu to malo-profesor mi dal 1 aj ked som si to nezasluzila.. aj ked som nanho nemrkala ani nic.. proste za to, ze " som bola " mi daval dobre znamky.. aj pisomku mi opravil tak, ze prepisal nespravne odpovede na dobre.. (ozaj ma napadlo, ze inak by som mala 2.. takze az take drasticke to zlepsovanie nebolo :) )
ale poviem ti, ze az taky skvely vyber
to nie je - ti, ktori o teba stoja su bud sami tupci, ktori ta chcu iba pre jedno alebo sa ta boja a uctievaju ta a spravia vsetko, na co si pomyslis.. ja nepotrebujem ani cvicenu opicu, ani debila, pre ktoreho som majetok..

asdf

mariolka, ide len o to, ze pekni ludia maju celkovo menej problemov v zivote - hlavne pri zohanani partnerov ;) Maju mnohonasobne sirsi vyber, z takeho kvanta si mozu doslova vyberat - maju to proste podstatne lahsie nez ti ostatni...To je fakt. Tie drobne nevyhody co z toho plynu su fakt iba drobnosti.

mariolka

asdf:
no vies.. stredna sa neda porovnavat s dospelackym zivotom.. to je moj nazor.. na strednej sa decka stale staraju, co si o nich pomysli ten, ci ten.. a preto by sa pekne baby neukazali s chalanom, ktory je skaredy a zasa pekny chalan so skaredou babou.. samozrejme CEST VYNIMKAM .. Ale myslim si, ze posledne rocniky sa uz troska zacinaju si uvedomovat, kto ma aky charakter a kto za to stoji a kto nie.. okrem toho, poznam kopu " skaredych " ludi, ktori maju dokonca viac kamosov, ako ti " pekni " .. a okrem toho medzi peknymi zvycajne prevlada pokrytecke kamaratstvo.. takze tak..

asdf

a este dodam, ze mal aj ten isty problem co ty z druhej strany, tiez som mal peknu priatelku, po ktorej muzi pozerali a na rovinu vravim, bolo to hrozne ;) Sceny som nerobil, ale obcas som ju podpichol - to sa naozaj neda zniest bez reci, ked ti po frajerke pozera kazdy druhy chlap, ver mi. Ale vzdy to bolo lepsie, ako ked som ziadnu nemal ;) Takze asi tak - krasa nie je na obtiaz, to sa iba krasavci a modelky stazuju, lebo ine problemy v zivote nemali.