steper alebo bicykel?

:-)

ja chodim na bajk von, ziaden stacionarny..neviem aky je ten spinningovom, ale vyrozumela som tu z toho, ze taky, kde mas vysoku frekvenciu otacok, nieco ako ked idem na bajku po hradzi :)..ael to je hrozna nuda, tak som zacala chodit aj do terenu a kopceky, nech je sranda :)...chodim niekedy aj na 3-4 hodinky, ale to sa neda takto ces porovnavat, semtam stojim na napitie pokochanie sa vyhladom :) .. podla mna je to lepsei ako ten stacionarny bajk, ste na cerstvom vzduchu, trosku vas aj slniecko chyti a nie ej to az taky stereotyp

svetlana6

inak este ma napadlo, ked citam vsetky tie prispevky, kolko kto vydrzi slapat na bicykli (napr. 45 min. apod.) no bud mam uplne na nic kondicku, alebo neviem...ja ked dam 10 min. na bicykli, tak som kaput. (hovorim o spinningovom) pretoze ide asi o to, ze na biku si treba dat nizsiu zataz a frekvencia slapania ma byt cca 1 a pol otacky za 1 sec!! (to mam od jedneho trenera). pretoze niekedy vidim v posilke rozne babenky sadnu na bicykel a slapu asi tak akoby boli niekde v prirode na vylete, este pri tom aj pokecaju :) takze baby slapte akoby by ste boli na tour de france :)

bebe1

Ahojte kočky, vyskusala som aj to aj to. Ale najviac mi vyhovuje orbitrek. Az popri cviceni na nom, vidim na sebe zmeny... (zostihlenie) .. a bicykel ... len taky ozajstny... vacsinou vybehnem na hodku do prirody... .

chudnuca

no mna bavi aj bicykel aj steper..na bicykli vydrzim 40 minut slapat a na steperi okolo 30 minut...dala som si velky ciel schudnut do zaciatku septembra 10 kileciek..je to dost ale chcem tvrdo zamakat...mozete mi dat aj nejake rady kolko cvicit aby som dosiahla pekne vysledky?

orbitrek

orbitrek :) nerobim reklamu, ale mna to najviac bavi.. stepper ma kamoska a nebavilo ma na nom cvicit a stac. bicykel ma svagrina a tiez to nie je ono.. na orbitreku sa hybes celym telom, mam stihly pas od prirody, ale bola som obrastena tukom :))) a na orbitreku sa mi viac zuzil..takze tak ale je to vec nazoru a vole

svetlana6

ja osobne sa asi viac zadycham na steperi (ked tam mam navolenu spravnu zataz, napr. do kopca...) ale ani bicykel nie je na zahodenie. podla mna skutocne zazraky (pri naozaj pravidelnom cviceni)na chudnutie (najma noh a zadku) robi spinning. ja napr. chodim do posilky, ale slapat tych 45 min. na bicykli na spinningu by som si netrufla. teda par krat som bola, skoro som dusu vyplula :) ale aj to chce iba cvik, ked to absolvujes niekolkokrat za sebou, zvyknes si a bude to lepsie.