steper alebo bicykel?

hellkazuza

mna toto bavilo celkom praveze, ale len vo fitku. doma by som ho asi nechcela. tiez preferujem ist na vzduch von, sadnut na normalny bicykel:)

bronimira

Mala som steper kedysi, ale zbavila som sa ho popravde, nakolko len zapadal prachom nevyuzity. :D Neviem, akosi ma to nebavilo. Bicykel je proste bicykel.

lucynka89

Ja určite odporúčam klasický bicykel, super kvalitné bicykle nájdeš na cyklospeciality.sk, vedia aj odborne poradiť, my máme všetko od nich a môžem naozaj odporúčať, sme spokojní. A hlavne teraz v tomto peknom jarnom počasí nie je nad to si prevetrať hlavu na čerstvom vzduchu a zároveň máš pohybovú aktivitu.

Pivonka37

Ja ti odporúčam vybrať si kvalitný bicykel, na ktorom si zároveň aj prevetráš vonku hlavu. Výborný je woom aj rascal z www.cyklospeciality.sk, dlho som vyberala, ale som rada, že som od nich kúpila. Super stránka.

Dexter2016

Tu nie je o čom. Bicykel pôsobí na spodnú časť svalov efektívnejšie ako stepper. Nevravím, že na stepperi neschudneš, ale s rotopedom sa to nedá ani porovnať. Na rotopede nielenže spaľuješ, ale svaly aj formuješ. Takže, ak chudnúť, ideálne určite stacionárny bicykel a do teplejšieho počasia pokojne aj klasický bicykel. Záleží aj od hmotnosti človeka, ktorý chce začať chudnúť. Ak má človek 120 kg, málo pohybu, slabé svalstvo, najlepšie na kĺby určite rotoped.

radoslavka

Ja osobne si myslim, ze na stepperi si tak nezamakas, aspon na sebe som to tak vnimala. Bicykel mi zakazdym dal viac zabrat, ked som sa do toho tak riadne oprela.