Ako schudnut?

annninka

@babsii: Majú aj menšie balenie, majú tam 250g a 500g.. Takže kľudne keď a bojíš hneď veľké objednať, objednaj najprv menšie a potom uvidíš, či ti bude chutiť alebo nie.. Plánuješ si ju teda kúpiť?.. Potom mi daj vedieť, či ti chutila a čo na ňu hovoríš, ok?

babsii

@annninka som teda veľmi zvedavá aj ja. majú tam aj nejaké menšie balenie? že by som ju najprv len tak na koštovku vyskúšala :)

annninka

@babsii: To je v pohode, budem sa ťa snažiť motivovať a podržať.. Keďže mne vravia, že keď si niečo zaumienim, tak to aj dodržím no pri chudnutí neviem ako to bude ale tak uvidíme.. No už ti môžem napísať, že som ju okoštovala.. Včera mi prišla, keďže ja som si ju objednávala zo stránky koloid.sk.. Čakala som pokiaľ mi ju doručia a dnes ráno na lačno som si ju už aj spravila.. Nechutí úplne ako klasická káva, je taká trochu iná ale je chutná.. Nemusíš sa jej báť..

Jana P

Rady ako schudnúť sú pomerne jednoduché, no málokedy sa nám chce dodržať všetky odporúčania. Napríklad na webe -odkaz odstránený- autor dáva 63 rád čo máme robiť. No buďme realisti! Kto si to má zapamätať? Ani som to celé nedočítala. Všetci predsa vieme, čo treba robiť! Nejesť veľa, cvičiť a musí to ísť.

babsii

@annninka môžeme to kľudne vyskúšať ale dopredu ťa upozorňujem, že ja mám fakt slabú vôľu čo sa týka takýchto vecí :D .. aha, takže si ju ešte ani nekoštovala? lebo by som chcela vedieť či chutí ako normálna káva alebo má nejakú špecifickú chuť :)

annninka

@weeendyyy: Tým som sa aj ja uspokojovala, že niektoré ani toľko nezabehnú.. A ešte aj včera som bola na korčuliach.. Veď to je tiež považované za šport, no nie? Ďakujem za tú stránku, idem ju preštudovať a možno že už konečne ju aj objednám. Do koľkých dni oni doručujú?
@babsii: Tak sme potom dve. Môžme sa podporovať, aby sme to nejako dokázali a aby sme večer až tak veľa nejedli. Čo ty nato? Vieš čo, ja neviem, či je to to isté.. Nemám s ňou ešte skúsenosť, lebo mne ju tiež poradila len Wendy a pôjdem ju skúšať.. Uvidím, zatiaľ nemám nejaké veľké očakávania ale v kútiku duše verím, že mi pomôže trochu s tou mojou váhou a že keď ju začnem piť, tak váha pôjde dolu..

Oliveritto

jednoducho,
1. pouzivaj vahu kazde denne/kazde druhe rano
2. vygoogle si kj prijmovu kalkulacku
3. neodporucam ziadnu dietu - nazvem zdravy rozum staci,, (ak mas jeden den slaninu druhy zjedz nieco menej kaloricke)
4. snaz sa nechudnut viac ako 4kg za mesiac, ibac ma organizmus sok a trpi

pre ukazku toto je moj vysledok (M 31 174 72) - BMR Results:
According to your measurements, you need 1157.20 calories to keep your typical activity level going without any weight change. If you exercise or do activities beyond normal levels you will need to add calories to your diet to maintain your weight.

easy :-)

napriklad:
www.healthstatus.com

babsii

@annninka neboj sa, nie si sama čo má problém s dodržiavaním stravy, ja tiež väčšinou večer nevydržím lebo bývam dlho hore kvôli práci. ale chcela som sa ťa opýtať na tú zelenú kávu. to je niečo ako tie čaje na chudnutie?