Ako schudnut?

KlaraPP

Zarucene schudnes ak budes menej jest a viac cvicit. Nemas zac.

Haha a teraz vazne, skus pozriet www.prodietix.sk, ja mam aj so svagrovou s tym skvele skusenosti, schudnes tym "nenasylne" za 1-2 mesiace uplne do pohody a zaroven to nie je nic, pricom trpis, hladujes a podobne. Proste len je to nieco ine. Nech sa dari a hlavne pozor na zdravie, nejedz tabletky a podobne!

MartinaCOACH

Čo sa týka chudnutia je doležité telo správne vyživiť a dodať telu všetky potrebné živiny. Telo jednoducho musí z niečoho fungovať! Diéty len spomalujú metabolizmus to nieje riešenie.. ako napíšte mi a poskytnem vám presné info www.osobny-online-poradca.sk

maminaveronika

Chceš schudnúť?Ja -15kg za 4 mesiace :-)
Je najvyšší čas pustiť sa do premeny.
- NEČAKAJ diétu
- NEČAKAJ hladovanie
- NEČAKAJ drezúru v strave
ČAKAJ jedlo 5x denne
ČAKAJ správny pitný režim
ČAKAJ motiváciu, výsledky a podporu
Pridaj sa a pomôžem ti: www.facebook.com
Alebo napíš a ja ti so všetkým poradím :-)
Strava je 80% úspechu. Pohyb 20%. Ak nestíhaš cvičiť,tak neváhaj a napíš mi :-)

Lu_lajf

Blíži sa leto a vy stále nemáte svoju vysnívanú postavu do plaviek? Chcete schudnúť, nabrať svaly, vyrysovať telo a naučiť sa zdravo stravovať? Stravovací plán na mieru, udržateľný, zdravý a vyvážený jedálniček je základ. Každý má však individuálne potreby, preto diéty na internete nie vždy platia na každého. Garancia 2 - 5 cm z pása za 14 dní. Stravovací plán je dlhodobý, čiže nemusíte sa báť efektu, že po 3 týždňoch nebudete vedieť čo robiť lebo vaša diéta skončila. Nie. Táto diéta je dlhodobá a nedá sa ani nazvať diétou. Pomohla už veľmi veľa ľuďom, desiatky spokojných klientov.
Uvádzacia cena:
- individuálny stravovací plán s mesačnými konzultáciami a kontrolami 20€
- individuálny stravovací a tréningový plán s mesačnými konzultáciami 30 €
V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať, s radosťou vám všetko vysvetlím :)

Misa78

Chudnutie podľa krvného obrazu funguje super...mám vyskúšané na vlastnej koži. Celkom dobre info su na www.metabolic-lineal.sk Skôr by som to ale doporucila, ked niekto potrebuje schudnut 15 a viac kil. Ked ide len o nejakych 3-5 kil, tam by som sa len pohrala s upravou acidobazickej rovnovahy a tiez z vlastnej skusenosti mozem povedat, ze 3 - 5 kil za 7-10 dni sa da v pohode urobit.

bio-jozef

zdravim,ono je to uplne jednoduche,stači zavesit svoju lenivost na kliniec.Na prvom mieste je pohyb,potom nasleduje strava.Hlavne si nekupujte zazracne tabletky a koktejly v prasku,zavedte si každy den dynamicky pohyb,či 5tibetanov alebo power-jogu alebo cvicenie s vlastnou vahou/kliky,drepy,brusaky/ide o to aby ste sa zapotili a tep musi vyskocit,potom nasleduje strava.Ak sa chcete v 80-tich rokoch citit ako 20-tich tak staci ak zmenite svoj zivot hned od zajtra.Ja to mam vyskušane na sebe,nie je to ziadna veda a nemusite nikam chodit a platit peniaze navyse.Ak je zaujem rad poradim dalsim:jstokinger@gmail.com