Ako schudnut?

Deadliner

15-20 minut je absolutne nedostatocne.
Kazdy trening ma okrem ineho za ulohu zvysit kaloricky deficit. Za 20 min HIIT mozete spalit tak okolo 200kcal max. To je jedno kapucino zo starbucks.
10 min by malo byt len zohriatie pred treningom. Po trebnigu dalsich 10 min cool down a normalny trening - ak naozaj chcete chudnut tak niekam aspon hodina. Nezriedkave su treningove jednotky 2-3 hodiny.

Ale uznavam, krajsie sa predava nieco co povie: Nemusis vlastne nic robit a schudnes. Pripadne staci ti intenzivne 15 min.
Bohuzial. Fyzika a zakon zachovania energie plati. MUSIS VYDAT VIAC ENERGIE AKO PRIJMES. 1kg tuku = 7000 kcal. Takze ak pri svojom HIIT 20 minutovom das dole 200kcal ..... :))))

To

Z vlastnej skúsenosti viem, že rýchle chudnutie nemá veľký efekt pretože aj keď schudnem tak sa rýchlo dostaví jojo efekt. Najdôležitejšia je strava a stále sa hýbať. Dobrý na chudnutie je aj hiit tréning www.fitmen.sk pretože trvá krátko 15-20 minút ale človek pri ňom ledva vládze rozprávať ak ho cvičí samozrejme dobre.

aloe-vera

Ahoj reagujem na tvoj príspevok mám zmáneho ktorý trpel nadmernou obezitou, ktorá prerástla do stavu že už sa nevedel ani hýbať. Začal piť jeden čaj ktorý mu urýchlil metabolizmus a zároveň aj odkyslil zhodil zopár kilov samozrejme upravil aj stravu ale nebola to nejaká hrozná diéta po ktorej by hneď nastal jojo efekt. Tak ak chceš kontaktuj ma a ja ti ho dodám .

munz

LARRENI nepísala si náhodou presne túto istú rozprávku o schudnutí na predchádzajúcej strane ako HARIDA???? Len tam si sa náramne tešila z thermacuts-u? Tu si schudla vlastne z garsin-u? :-))))
Tak buď je to schizofrénia alebo jednoducho biznis :-)
a všetci si určite objednajú jedno aj druhé, lebo to určite zaberá :-)

bodrik567

Osobne som schudol pomocou kúry metabolizmu. Pomáham aj ostatným schudnúť. Pozitívne ohlasy a stále tie isté otázky ma prinútili vytvoriť si web. stránku. Ak nechcete strácať svoj čas v diskusných fórach pozrite si stránku akoschudnut21.sk

Angelicka

Babsii a pri klasickej kave su ake obmedzenia? Ked clovek chce a da to moze vypit za den aj 10 salok kavy. Uz potom ako mu bude o tom nehovorim ale proste nikto ti v tomto nic nezakazuje. Skor by sme sa mohli bavit, kolko salok zelenej kavy za den je prospesne vypit. A to su 2 salky. Tak sa odporuca

Ninuliatko

Na toho pana keby sa nakontaktujem, tak jedine mu zaplatim velke peniaze a nic z toho. To si radsej zaplatim fitko a budem tam chodit 3 ci 4 krat do tyzdna a pomaly ta vaha sa bude stracat. Aspon taky je moj nazor. Neverim ziadnym trenerom! Ale chcela som sa opytat na tu kavu baby. Kolko krat do dna ju pijete? Ja zatial len jednu salku a pride mi to, ze je to malo. Kolko salok sa odporuca?