Ako schudnut?

mircok

treba v prvom rade skusit zacat mysliet inak. ak do toho idem s tym, ze sa mi to nepodari, tak je jasne, ze chudnut nebudem. pravdaze jest mensie porcie, to je idealne, chudne sa tak rychlo, tiez som to skusal tymto sposobom. nevedel som prestat jest. aj ked som jedol celkom casto, ale menej. a pravdaze pohyb. bez toho sa to zatial este nepodarilo nikomu.

TinTina

Ahojte, mne zatial najlepsie pomohlo, ked som zacala jednu systemovú očistu 100% prirodnu...Nema konkretny nazov, teda neviem to tu dat. Ide dole 4-15kg. Upravi sa metabolizmus a zaroveň aj z čriev vyjdu nanosy a človek sa zbaví aj množstva chorôb. Vyčistila sa mi pleť a okrem kilogramov aj predmenstruacneho syndromu som sa zbavila...

Michallifestyle

Ahojte chcem vám sem napísať že chudnutie nieje žiadna veda,schudnúť na váhe je pri tom úplne jednoduché a veľa ľudí si myslí že je to ťažké no opak je pravdou.Pre človeka ktorý povie že je to ťažké alebo nevie schudnúť je to z toho jediného dôvodu že nepozná princíp ako schudnúť.Každý by chcel na ľudoch a tréningoch zarobiť ..ale každý človek keby pozná princíp ako schudnúť pochopil by že to je také ľahké ako keď sa začínal učiť chodiť,plávať alebo akúkoľvek aktivitu ktorú nevedel a naučil sa.V prvom rade ak vám niekto poradí ako schudnúť napr aj na tejto stránke či poradni,pozerajte na toho dotyčného či schudol on sám/a či ma dobre výsledky a dobre vyzerá a dobre a zdravo sa cíti keď už radí iným ľudom,vždy aby začal od seba aby to nebolo že 110kg doktor (časť tuk) radí prečo nejesť sladké a cukor keď on prvý ma ísť príkladom. Prajem pekný zvyšok dna

Ivetka967

my sme s manzelom chceli schudnut počas môjho 4. mesiaca s mojim prvym babatkom a chceli sme skusit proteinovu dietu, ale nikto nam nechcel garantovat ani vysledky ani bezpecie mna, manzela a hlavne babatka... az potom sme po znamosti skusili doktora Belcaka a ten sa o nas staral aj cez vikendy so svojim osobnym tel. cislom.. manzel schudol 18 kg a ja 5 kg bez akehokolvek cvicenia a vsetci sme zdravi ako rybicky.. keby niekto chcel kontakt tak na drslim.sk

MartinaVel

Dobrý deň. Pre všetkých tých, ktorí sa snažia schudnúť mam dobrú správu.Firma Zdrava Voľba ponúka celodenne menu len za 15€ na deň. ( ak navštevujete reštauracie a za jedno jedlo a mineralku nechate 6€ tak si ľahko vypočítate ze cena je adekvatna) Ponúka flexibilne, chutne a zdravé stravovanie . Menu zahrna ranajky,desiatu,obed, olovrant a večeru rovno k vám domov alebo na vami vybrane miesto. Vieme pomoct kazdemu , kto pochopil ze ak chcete akukolvek zmenu postavy musite zacat v kuchyni. :) Nevahajte ma kontaktovat.

Kellsie

Ahojte, aj ja mam na vas otazku. Mam 18 rokov asi 173 cm a okolo 68 kg. Viem, ze to je hrozne vela a preto sa snazim schudnut.
Behavam 4 krat tyzdenne min. 30 min vkuse alebo niekedy kratsie vzdialenosti v rychlejsom tempe. Piatok oddych a cez soboty a nedele mam min. 30 min cvicenie skor na cele telo posilnovacie.
Snazim sa lepsie jest aj kvoli traveniu, ktore nemaam pravidelne, vacsinou idem na velku tak 2krat to tyzdna, uz neviem ako to zmenit. Nikdy som nemala moc velke brucho ale teraz je vypukle ako by som bola v 4 mesiaci. Neviem ci je daco s mojimi crevami alebo som proste len tucna po vianociach
Neviem ci to co zjem za den je vela preto pisem co si o tom myslite: dneska napr som to mala takto:
Ranajky - ceralie cini minies s mliekom (niekedy mam jogurt alebo ovsene /ryzove kase)
Desiata - pomaranc a celozrnne pecivo s maslom, syrom a paprikou (niekedy mam jogurt namiesto toho)
Obed - cesnakova polievka (snazim sa jest polievky kvoli traveniu) a myslim ze to bolo hovadzie maso s bulgurom
Olovrant - niekedy ho ani nemam ale dnes som mala jablko nastruhane s ovsenymi vlockami ceraliami a potom este maslovu briosku kt. Lutujem ze som si dala
Vecera- hovadz.polievka a kebab (ano ten kebab som nemala :/ inokedy mavam normalnejsie jedlo ako maso alebo ryza alebo cestoviny alebo zelenina dusena alebo kase ovsene ryzove atd)
Cez den pijem vela. Vzdy sa snazim o tie 2 litre. Pijem cistu vodu, caje bcas mineralku a mavam kavu niekedy. Dzus niekedy kvoli traveniu. Vecer slivky po veceri z toho isteho dovodu. Snazim sa nejest sladke ale niekedy si daco dam. Napr piatky ked mam volno od cvicenia si dovolim dat si sladke ale nie vela. Alebo cez vikend ak je nejaky kolac alebo ak nieco pecieme :( mala by som to uplne obmedzit? Jem vela? Prosim poradte mi, naozaj to potrebujem. A naozaj chcem schudnut uz konecne. Myslite ze s tymto dosiahnem vysledky? A ak ano kedy?