Ako schudnut?

tučná

Ahojte mám 12 rokov a predtým som vážila 55 kg. Teraz som za týždeň probrala 7 kg a vážim 62 kg.Od dnes držím diétu lebosom tučná a mám brucho ako balon tak nebudem jest sladke a budem sa viac hybat

slimacicka

ahoj, ja mam dobre skusenosti so zdravym stravovanim. citim sa lepsie a tiez som aj schudla. riadim sa kopou zdravych receptov na webe www.dietyachudnutie.sk. odporucam!!

janka252

Baby ja sa uz schudla ale zasa pribrala -klasicky jojo efekt. Skusala som uz dukanovu dietu a 90 dnovu dietu bez trvaleho vysledku. Teraz som si povedala ze skusim schudnut normalne a nasla som tuto stranku. Je to sice mierne neprehladne ale zda sa mi to rozumne. schudnutie.peknetelo.eu

alidion

Rýchle chudnutie nie je zdravé. Väčšinou ho sprevádza jojo efekt, ktorý narobí viac škody ako úžitku. Chudnúť treba prirodzeným tempom (1/2 kila za 1 týždeň). Radikálne redukčné diéty treba prekonzultovať s lekárom, môžu ohroziť zdravie. Skús ale popri zdravej strave a cvičení vypiť denne liter čaju lapacho, doplnený o wulong alebo puerh. Ďalšie rady na chudnutie môžeš nájsť na novom webe o chudnutí Diéty a Chudnutie dietyachudnutie.sk . Držím palce!

radanadzlato

moja mamka schudla postupne (cize zdravo) 20kg oddelenou stravou (nekombinovat napr. meso a zemiaky, cize rastlinnu skupinu A a zivocisne vyrobky B) ...tato strava je dobra aj na udrzanie hmotnosti po schudnuti, vyuzivaju ju aj sportovci aj zdravi ludia, ktori si chcu udrzat zdravu hmostnost - cize touto stravou schudnet to vsetko co mas navyse za dlhsie, ale natrvalo! :) a potom ekd tak bdues papat nadalej budes si udrziavat zdravu hmotnost a stihlost :) ...neplat tazke prachy odbornikom, mamka to mala od Dr. a zabralo to :) ziadne financie na pofiderne produkty, nromalne varene jedlo, len spravne skombinovane :)

cinni

no..trenerka by ti zo stravou vedela poradit,..ranajky podla mnalo..jeden jogurtik malo doobeda...obedy by mali byt ok,ked teda sa poriadne najes..vecera je tiez ok, po cviceni bielkoviny musia byt, ale ryza-skrob, zemiaky-skrob (cize cukor) takze po cviceni by som dala radsej to masko so zeleninkou,alebo salatom,inak mozes skor naberat na objeme... chyba mi tam olovrant tiez, zelenina, ovocie doobedu...

pomoc...

Chodievam aj 2-krat do tyzdna do fitka mam osobnu trenerku , ktora pre mna zostavila kondicnu hodinu a ak ma trenerka volne miesto tak chodievam aj 3-krat do tyzdna do fitka a chodievam s kamaratkou raz tyzdenne na zumbu a planujem ze zacnem chodit aj na pilates

pomoc...

VOPRED VAM VELMI PEKNE DAKUJEM!ranajky: 1x activia+caj, alebo asi hrst nestle cerealnych cokoladovych guliciek nesquik s mliekom+caj , obed: stravujem sa v skole takze myslim ze mam obed spravny , vecera: najcastejsie ryza s kuracim masom na rozne sposoby napriklad: kuracie prsia z peceneho kurcata,kuracie prsia na prirodno , alebo kuracie prsia na zeleninovej omacke atd... maminka mi vari vacsinou kuracie prsia pretoze ine maso(hovadzie bravcove...)zjem iba velmi vynimocne a aj to iba chude , obcas mavam namiesto ryze aj zemiakove pyre alebo ine zemiaky ,ale najcastejsie je to ryza . Dakujem

megy10

najrychlejsie? jest mozes, len prestat zrat, ziadne sladkosti, mastne jedla, kupit si pernamentku do fitka a makat zakupit si spalovace tukov pred cvicenim a vela ti pomoze trener, upravi ti stravu, vecer jest menej a ked sa najes posledny x az po 3 hodinach chod spat od posledneho jedenia, nejedz vecer jablka, hlavne si dopraj rano a cvicit a cvicit! ziadne 90dnove diety a kapustove diety a neviem co akurat dobre na jojo efekt.