Ako schudnut?

pomoc...

Ahoj.mam 12 rokov , 170 cm a 93 kg - mam teda velku nadvahu... stravujem sa do 17:00 hod a chodim 3-krat tyzdenne cvicit .vaha sa mi zastavila a nejde dole ... ako mam schudnut ??? prosim poradte mi

jaja04698

chod na tuto stranku a precitaj co to, mozno ti pomoze
nejprv očistenie organizmu od škodlivých látok s aloe vera koncentrátom
aloe je všeobecne na všetko a je to jedna z najlepších rastlín
zdravie.6f.sk
potom začiatok chudnutia s tabletkami
zdravie.6f.sk
po úspešnom schudnutí nasleduje udržanie hmotnosti dosiahnutej úrovne váhy
zdravie.6f.sk

vivien4444

Baby...nič nie je podľa našich predstáv...a schudnúť sa tiež nedá rýchlo pokiaľ nechceš skončiŤ v nemocnini :D platí pravidlo pomaly ale isto...čo máš z toho že schudneš za týždeň 5 kg..a o týždeň priberieš 2-krát toľko :D takže jedzte pravidelne v malých dávkach..hlavne zeleninu,športujte,udržujte pitný režim a hlavne buďte optimistické a treba mať pevnú vôľu :D keď budete dodržiavať tieto pravidlá určite budete mať super postavu do leta :D viem čo hovorím, sama som to zažila :D

alineria

Moje chudnutie sa zacalo tam, kde stroskotal zdravy rozum :-/
takze s mierou, dievcata, lebo dopadnete ako ja. 4rok anorexie/bulimie na preskačku :-)

verca2910

Ahojte mam 14 rokov a potrebovala by som poradiť ako čo najrýchlejšie schudnut....moja váha(70kg) k mojej výške (159cm) je dost neprimerana...na trapne poznámky mojich spolužiakov a kamaratov nereagujem...vždy ich obratim na žart... no ale velmi mi to vadi...so svojou vahou som minimalne nespokojna....a nebavi ma sa na seba pozerat v zrkadle....tak isto mam problem s nakupovanim oblecenia...poradte mi niekto ako mam co najrýchklejsie schudnut...dakujem pekne kontaktujte ma na mail....

zuzic

ziadne diety, pohyb pohyb pohyb nie narazovy, co nezatazuje velmi klby, zmensit davky, obmedzit sladke, vyprazane, viackrat denne po malych davkach, vecer nejest, vela vody...5 za mesiac zarucene
opovaz co well vypotil a mozes si rovno kopat jamu

martina11111

Ahoj, ja som schudla tak nezdavo, teda cele dva tyzdne som vobec nic nejedla, len cely den jablka...... a na obed som si dala polovičku, teda vlastne ani to nie, stale som len pila a jedla jablčka..dost som sice zhodila, ale len vody asi a ostala mi ovisnuta pokozka..takto som to robila rok vkuse....