Ako schudnut?

ja :)

skuste skakanie na svihadle, pri pozerani telky alebo si pustite dobru hudbu. aj 10 minut denne pomoze k vytvarovaniu postavy

isabella

anuska163, chudnut treba pomaly, inak mas zaruceny jojoefekt, napis ako sa stravujes a potom sa ti bude dat poradit co treba zmenit, viac ako 5kg za mesiac nie je vhodne chudnut

anuska163

ahojte...........mam 19 v decembri budem mat 20 a vazim dost vela na svoj vek...........chem co janviac chudnut za 2 mesiace a neviem ako na to ..............prosim vas pomozte mi

waldo

mno chces schudnut mne sa to podarilo za 1 tyzden aj 3 dni som schudol z 77kg na 71,6 a to som jedol velmi maloo ranjky su dvolezite tam zjec neco co ta posilnyy cez den ale na obedy si davaj neco lahke aby sa zaludok az prilis netrapil s rozkladom a od 5 vecera nejec nic ja som to takto robil a schudol som za 1 tyzden a vysledook je gooD ;-)

mate59

... a po dosiahnutí želanej váhy sa nesmieš vrátiť k pôvodným stravovacím návykom,lebo by začal jojo efekt.

A - Z

majusik,
pohyb, pohyb, pohyb. A v jedalnicku obmedz alebo uplne vyluc sladkosti, sladene napoje (colu a pod.), mastne jedla, udeniny, fast food. Pridaj vela zeleniny, ovocia, mliecne vyrobky. Jedavaj pravidelne 5 - 6x denne mensie a zdravsie porcie, vela pi, cca 2 litre.