Ako schudnut?

A -Z

Hlavne nezabudni, ze cim rychlejsie schudnejs, tym rychlejsie priberies, a to aj s urokmi. Stoji ti to za to? Radsej by si mohla chudnut s rozumom a trvalo.

majusik

joj mam 15 a vazim 63 viem ze to nie je az take hrozne ale chcem mat sexi postavu vobec mi to nejde nech robim cokolvek...poradte:( :D dakujem

audry56

ja som pila aj teplu vodu s jablcnym octom a nic to nepomohalo.. jedine co pomoze je pat dni v tyzdni behat po tridsat minut .. lebo az po dvatsiatich minutach cvicenia zacne spalovanie tukov.. to je jedno ci behate alebo hocijake aerobne cvicenie.. vsetkemu treba venovat viac ako dvatsat minut.. a samozrejme nejest po piatej vecer.. aj uz nejem od stvrtej.. nepijem nic sladene.. aj caj len bez cukru.. znie to cudne.. ale viac priberiete zo sladenych napojov ako zo samotneho keksu.. ja som schudla 20 kíl za 4 mesiace a stale si udrzujem vahu cvicenim.. pravidelnym cvicenim ktore stale dodrziavam.. a jem vsetko co chcem.. :)

katusenka

Ja som schudla 13 kg,jedla som všetko iba som prestala jesť večer po 5 a celý deň pila iba vodu. Vynechala som všetky sladké malinovky.

slniecko77

tak tu je moj pribeh

Ahoj,

moje skusenoti su fantasticke a preto nedam na ne dopustit. Od malicka som bola vzdy baculka, hanbila sa na kupaliskach, nevedela sa hybat medzi ludmi normlane len s pocitom aka som tucna a neatraktivna.
Ked sa mi narodil syn mala som 90 kg a pocit ze som velryba.
No a tak to zacalo.
Hladala som hocico - tabletky, suepr diety, milion rad od kamaratok ... ale nic ... a ked aj nahodou isli nejake kila dole tak sa vratili tak rychlo ako ked svihnes mecom.

Potom som nakontaktovala so zufalym mailom kauca, ktory mal vraj super vysledky v zhadzovani vahy.
Peniaze som nemala nejak tak som sa obavala co to bude vsetko financne obnasat.
A na moje prekvapenie som zaplatila len nejaka smiesne clenske okolo 500 sk na rok a bola som sokovana co vsetko om v tom mala.

Najprv mi bolo vysvetlene preco tak tlsnem, dozvedela som vsetko o potravinach ktore mi viazu sunku a zanechavaju celulitidu. Prechod bol taazsi na zaciatku ale po tyzdni som to nevnimala a mala som dost energie.
Dolezite na tom bolo najma to ze mi moj kauc zostavoval jedalnicke na kzdy den. A prechod sa mi podaril do tyzdna  hlavne ked som pochopila ake jedlo mi skodi.

Do 3 mesiacov som mala 60 kg a ludia neverili vlastnym ociam, mali podozrenie z anorexie bulimie a neviem coho vsetkeho ...

Hlupost .... to vsetko som dokazala vdake strave a cviceniu ktore bolo fakt nenarocne.

Viacmenej som jedla raw potraviny,viem si pripravit kolace, rolady, raw cokolada chuti ako normalna horka dokonca ovela lepsie ... tieto potraviny sta naucia robit pripravovat. Zostavili mi tak jedalnicke ze som pozerala ... Povedala som co neznasam ake jedla a to tam neboo ani spomenute.

Zacala som a pokracujem v tomto zivotnom style.

A nie je to len o chudnuti, v priebehu mojho tehotenstva diagnostikovali mojej mame rakovinu a nie velku nadej na prezitie .... no nic moc ... Nastasie tato metoda sa pouziva v 41 krajinach sveta a anazyva sa to pre pcientov liecenie surovou stravou. Viem poskytnut aj knizky.

Perepac vsetko pisem vo velkej rychlosti, ale ak ta zaujimaju aj dalsie veci ... mozem ti dat kontatk

Krasny den

a ked som to dokazala ja, ma sancu kazdy :-)

napiste mi ak chcete slniecko14@gmail.com

poliewoocka

Malokto uveri, ale casto staci mala zmena. vynechat chlieb k polievke, namiesto dvoch keksov denne jeden kazdy druhy den(alebo aj menej), castejsie jest mensie porcie, ina skladba jedalnicka, pridat sport a hned sa zije LAHSIE:)

bubyna

sanna ved na tejto stranke najdes tolko diet a tolko rad, ze sa nestiham cudovat.... ja som si vzdy myslela, ze ked mi niekto hovori nejedz sladke, a sportuj, ze to je blbost, ze treba nejaku poriadnu dietu... ale ludia malju pravdu... skus ododnes kazdy vecer aj kazde rano behat 5 minut, a vynechaj sladkosti, a garantujem ti ze ked sa postavis na vahu o 7 dni, urcite z teba riadne ubudne,,, :)

sanna

...Mam 15 rokov a už teraz vážim okolo 67 kíl. Preto sa vás chcem opytat, co by som mala vsetko pre to zrobit, aby som schudla?...prosiiiiim poradte mi niekto...uz sa mi nechce pocuvat stale tie posmesky registrovane na moju postavu. vopred daaaakujem

miselka

no ja som ho pila, on nepomaha chudnut ale chut do jedla ubera. no u mna to take ucinky vobec nemal. a okrem toho ma strasnu chut. to sa ani pit nedaa