spalovače tukov

Danissimoss

Prosim vas vie mi niekto poradit je mozna kombinacia efedrinu s napr. Muscletech HALO,BSN Cellmass alebo N.O. produktmi od BSN a Muscletech pripadne s testosteron boostrami ?Nemoze tam vzniknut neaka nepriazniva reakcia ? Dakujem za odpoved.

radím dobre!!

Baby, netrápte sa!!! Nevyberajte si tie bočné cestičky, že jesť zdravo!! Mi chceme schudnúť čo najskôr, a toto všetko? 1 týždeň 1kg dole!! a čakať rok aby som dala dole 11 kg?? Nie dakujeme neprosíme si!!!....že nie!! U mňa platí.... Bud drasticky schudnes, alebo priberies...

slecna.anonymna

miro.83
Ja mam zaujmy uplne niekde inde,ale ked sa ludia pytaju,co je ucinne a odpoved jedlo + pohyb nestaci...

Okrem toho je efedrin menej navykova latka ako napr. koffein,takze nebyt producentov pervitinu,nemusel by byt vobec zakazany.

slecna.anonymna

lubosham
Original verzia bola naozaj ucinna.Klasicka kombinacia ECA www.dietpills-with-ephedra.com
Efedrin je momentalne u nas zakazany,takze je moznost objednat Stacker,Ripped fuel,Hydroxycut a ine "fungujuce" spalovace iba v ephedra free verzii,co je znovu iba coffein plus vsemozne extrakty.
Takze bud original verziu alebo uz vyjde lacnejsie si nechat nieco namiesat vo fitku...

slecna.anonymna

Ahoj patulka73,
a ako vies,ze energia sa uvolnovala z tukov?:-)Len tak pre zaujimavost,ked obhajujes natur spalovace?Ja myslim,ze ani pri L carnitine zatial nieje dokazane,ze naozaj zabezpeci uprednostnovanie energie z tukov pred svalmi.Nechcem sa vobec hadat,ani o tom diskutovat,ked mas pocit,ze ti pomohol,je to v poriadku.Mne tie ostatne zlozky pripadaju ako marketingovy tah,aby v tom pripravku bolo nieco viac ako ten kofein a carnitin(inak by si to kazdy zratal),aby mohla byt logicky aj cena vyssia.

patulka73

ahoj slecna.anonymna máš pravdu kofein a l-karnitín sú energizéry, ale ostané látky v zložení ako som mi minule písala sú predovšetkým látky podporujúce spalovanie a tie teda nepatria medzi najlacnejšie. ingredienty. Skús si vyžiadať vzorky výrobku priamo z firmy a uvidíš respektíve pocítiš jeho účinnosť. Ja iba opoisujem ako pomohol mne takže píšem moju osobnú skúsenosť s výrobkom, myslím, že keď mi pomohol ja nemám dôvod o výrobkui pochybovať a cenovo je dostupný myslím, že pre každého. Skutočne čo je vo výrobku Thermofit je všetko natur.

slecna.anonymna

lorelai,
skuste sa opytat este RNG,ja tymto extraktom zo vsemoznych rastlin vobec neverim a nemam chut ich za taku cenu testovat.A znovu,povzbudzujuci ucinok sa dostavi vdaka vysokemu obsahu kofeinu 300mg na 3tablety,ktory sa da zohnat samozrejme ovela lacnejsie.A 300mg je uz dost vysoka davka,ja ho pouzivam v tekutej forme 200mg pred cvicenim a vysledok je zvysenie vykonu - logicky viac spalenych kalorii.V kombinacii s termo spalovacom akym je l carnitin a amino kyselinami je to naj,co mozeme z dostupnych doplnokov vytazit.

lorelai

trosku som prave pozerala po nete a na stranke -odkaz odstránený- maju v ponuke Hydroxycut. pozeram, ze sa rozumiete zlozeniu, moze byt ucinny? teraz myslim pri redukcnej diete a dennemu 1 hod cviceniu.. Dakujem