spalovače tukov

inga22

Nechcem zakladať zbytočne novú tému, tak pokračujem. Dúfam, že niekto zereaguje.
Chcela by som vedieť, aký spaľovač tukov si zadovážiť...cvičím 2-3x do týždňa spinning. Doposiaľ som si pol hodinu pred cvičením dávala L-carnitin. Nevidím na seba žiadne zmeny (zadok, boky, stehná, brucho..rovnaké...váha sa nehýbe). Spotím sa vždy naozaj dosť. V porovnaní s ostatnými cvičiacimi som kompletne mokrá, podlahu pod spinnerom musím tiež utierať. Viem, že strava je tiež dôležitá. Biele pečivo nejem, nahradené celozrnným, sladké sa snažím vylúčiť (som vo fáze obmedzujúcej :)...do raňajšej kávy si dávam jednu sacharidovu tabletu)...Môj jedálniček (cca):
R - káva s mliekom osladená už spomínanou tabletou, jogurt (Activia sladká)+ovsené vločky..alebo celozrnný chlieb (z Kauflandu, taký ťažký tenký) s plátkom syru, šunku, rajčina.

V škole - celozrnný rohlík so syrom či šunkou, prípadne BIO nátierka, avokádová nátierka...šalátový list...Ovocie - banán jablko. Podľa toho ako dlhý deň mám...jeden rohlík alebo dva.

Po príchode domov zo školy polievka plus hlavné jedlo (zvyčajne čo je navarené)..Zeleninová polievka..mäsová polievka...Druhý chod obvykle mäso s ryžou či zemiakmi.

Večer jogurt alebo paprika, rajčina plus tofu údené.

Pijem vodu, čaje nesladené bylinkové.

Tak, ak niekto vie poradiť fajn spaľovač, ktorý naozaj pomôže, budem vám vďačná.

slecna.a

Danissimoss
A chces do diety?Alebo naberacky??Alebo by si rad zarak,kedy ti pri diete narastu svaly?
Do diety ECA + protein -->podla toho aku dietu pojdes
Do naberacky tie kreatiny a ostatne kraviny.

Danissimoss

Prosim vas vie mi niekto poradit je mozna kombinacia efedrinu s napr. Muscletech HALO,BSN Cellmass alebo N.O. produktmi od BSN a Muscletech pripadne s testosteron boostrami ?Nemoze tam vzniknut neaka nepriazniva reakcia ? Dakujem za odpoved.

Danissimoss

Prosim vas vie mi niekto poradit je mozna kombinacia efedrinu s napr. Muscletech HALO,BSN Cellmass alebo N.O. produktmi od BSN a Muscletech pripadne s testosteron boostrami ?Nemoze tam vzniknut neaka nepriazniva reakcia ? Dakujem za odpoved.

radím dobre!!

Baby, netrápte sa!!! Nevyberajte si tie bočné cestičky, že jesť zdravo!! Mi chceme schudnúť čo najskôr, a toto všetko? 1 týždeň 1kg dole!! a čakať rok aby som dala dole 11 kg?? Nie dakujeme neprosíme si!!!....že nie!! U mňa platí.... Bud drasticky schudnes, alebo priberies...

slecna.anonymna

miro.83
Ja mam zaujmy uplne niekde inde,ale ked sa ludia pytaju,co je ucinne a odpoved jedlo + pohyb nestaci...

Okrem toho je efedrin menej navykova latka ako napr. koffein,takze nebyt producentov pervitinu,nemusel by byt vobec zakazany.

slecna.anonymna

lubosham
Original verzia bola naozaj ucinna.Klasicka kombinacia ECA www.dietpills-with-ephedra.com
Efedrin je momentalne u nas zakazany,takze je moznost objednat Stacker,Ripped fuel,Hydroxycut a ine "fungujuce" spalovace iba v ephedra free verzii,co je znovu iba coffein plus vsemozne extrakty.
Takze bud original verziu alebo uz vyjde lacnejsie si nechat nieco namiesat vo fitku...