spalovače tukov

patulka73

Ahoj patulka,tak pozri na cenu kofeinu a carnitinu zvlast.Ja vravim,ze to su jedine ucinne latky v pripravku thermofit.A vzhladom k jeho zlozeniu pocet mg kofeinu a carnitinu na 1tabletu,je thermofit drahy.Tie pocity co opisujes vyvolavaju tieto 2 latky.Je rozdiel "kokteil" - proteinovy napoj a spalovac.Kazdy je dobry na nieco uplne ine.A ako pise miro,ziaden ucinny spalovac (ma huang,synteticky efedrin a ani pseudoefedrin)nie je v nasich krajoch legalny.Ak si kombinaciu ECA davaju bezne chudnuce holky,tak mozu naozaj zle dopadnut.Efedrin nie je o drastickom chudnuti,ale o ochrane svalov - to je jeho primarne vyuzitie a naozaj nieje vhodne s nim zacinat chudnut,do risovacky pred sutazov OK!

miro.83

Okrem toho v nasich obchodoch nenajdete ucinne spalovace. Mozno nabudzovace hej ale to priamo nesuvisi so spalovanim podkozneho tuku.

patulka73

ahojky slecna.anonymna cena vyropbku podľa mňa nie je prehnana ved obycajne koktail na zasytenie vychádzajú okolo 200 eur a to je len doplnok ku diéte. Ucinne látky ved je tam obsiahnutý okrem kofeinu ktorý je skor energizér nie spalovač, obsahuje aj práve L-karnitín, zelený čaj, extrakt zu mirhovníku, extrakt z Citrusu aurantium, tyrozínnaringi a práve tieto látky sú hlavnou spalovacou zlozkou. efedrin,kofein,aspirin ako píšeš je dosť silné kombinácia túto kombináciu si dávajú baby, ktoré už skutočne chudnú drastickým spôsobom, poznám pár ktoré z tejto kombinácie skončili s vysokým krvným tlakom, oslabeným zrakom a v nemocnici je to drsná kombinácia. v jednom s tebou súhlasím pri chudnutí je najdôležitejší pohy, dobrý jedálniček ale taktiež nejaký ten doplnok, všetko samozrejmev natur forme ako je Thermofit natur forma všetkých zložiek

patulka73

ahoj zabicka1611, cena je skutočne primerana pretoze spalovace tukov a rozne redukcne pripravky sa pohybujú aj okolo 300 eur a viac, je skutocne ucinny ked si pozres refencie ludia s nim si upravovali obvod pasu a podarilo sa, ja ked si ho dam a zacnem robit nejaku aktivitu normalne citis prival tepla, energie a uz to frčí pomali sa odburava tuk. Cvicis aj alebo nejako športujes? ved skús a uvidíš, mne aspoň osobne pomohol pri vyformovaní postavy a hlabvne som sa super citíla mala som energiu, ktorá v poslednom čase ľudom dosť chýba

slecna.anonymna

Ahoj klaudia.m
Neviem ako sa stravujes(ak si chudla hladovanim,tak sa necudujem,ze sa tuk stale drzi),ani co si cvicila doteraz takze tazko radit,ale predsa aspon orientacne na nohy su pre zeny naj vypady pre zaciatok mozes 3-4krat do tyzdna skusit 3 serie po 40 opakovani na kazdu nohu s 3kg cinkami.(teda zacni s 20 opakovaniami napr,lebo sa na druhy den nepohnes).Inak klasika v kombinacii s aerobnym cvicenim beh,stepper,rotoped,svihadlo.Ale neviem ,ci tato diskusia patri do "spalovacov tukov"

slecna.anonymna

Ahoj klaudia.m
Neviem ako sa stravujes(ak si chudla hladovanim,tak sa necudujem,ze sa tuk stale drzi),ani co si cvicila doteraz takze tazko radit,ale predsa aspon orientacne na nohy su pre zeny naj vypady pre zaciatok mozes 3-4krat do tyzdna skusit 3 serie po 40 opakovani na kazdu nohu s 3kg cinkami.(teda zacni s 20 opakovaniami napr,lebo sa na druhy den nepohnes).Inak klasika v kombinacii s aerobnym cvicenim beh,stepper,rotoped,svihadlo.Ale neviem ,ci tato diskusia patri do "spalovacov tukov"

klaudia.m

ahoj slecna.a
prosim ta poradis mi?mam problem so spodnou castou tela..konkretne so stehnami..mam ich stihle ale tuk sa mi stale dryi iba v casti hned pod zadkom..chela by som tam dal dolu este take 4 cm...ale neviem co cvicit a kolko aby z toho bol pekny vysledok..