spalovače tukov

luke778

Kedze tu vsetci pisete o spalovacoch tukov pridam sa aj ja.

NAJLEPSI SPALOVAC TUKOV JE ROZHODNE ADI-PEX od ULTIMA.LAB .... je to komplexny spalovac a berie si vsetko dobre z original lieku Adipex Retard a odstranuje neduhy a neziaduce ucinky.

Nahrávam aj fotku produktu.
A stranku najdete na domene adi-pex . sk
alebo na fb/ig profile adipexnatural

tekvicka-micka

nepouživam žiadne, pijem vela vody, jazdim na kolobežke a bicykli, beham za detmi,ktore jazdia na bicykli woom a kila idu dole

Stihlica

Na chudnutí mi dobre funguje prírodná látka z kôrovcov menom chitosan. Beriem ju v doplnku stravy fatblocker od harmoline, pretože s ním mám len dobrú skúsenosť. Chitosan chytá tuk v strave pri trávení, ktorý postupne vylučujeme. Samotný chitosan potom patrí medzi vlákniny, je teda nevstrebateľný, bez kalórií.

maruuusaara

Odporúčali by ste nejaký spaľovač tukov na prírodnej báze? Nechcem mať v tele žiadne chemikálie a z toho, čo som počul, sú spaľovače tukov často dosť chemické. Určite existujú nejaké bylinky alebo prírodné látky, ktoré pomáhajú spaľovať tuk, nie? Práve hľadám nejakú podporu pri chudnutí. Neočakávam nejaký zázračný elixír.

milanzv

Ja mám veľmi dobré skúsenosti so spalovačom tukov Thermojatics je vyrobený s byliniek a spaľuje tuky do 10minút pri cvičení.

jack9988

chcelby som sa spytat, že kolko krat do tyzdna si mozem dat spalovac tukou ci to mozem davat kazdy dne alebo lendva dniako toje ??