Wobenzym

sissiny

Co sa tyka zapalov mocovych ciest a mocoveho mechura, ktore sa neustale vracaju a odchadzaju pri tych je vhodne toto uzivat? Moze to pomoct vyliecit a dostat sa celkovo z tohto problemu, ktory ozaj dokaze niekedy dost sklucovat?

merceelolo

vo chvili, ked uz zaludok a creva prekonavaju akutny zapal, nie je iste ci sa enzymy vstrebaju do tela, tak ako je to potrebne, myslim, ze by mohol pomoct ako sucast komplexnej liecby pri chronickych zapaloch vo fazach, kedy zaludok a creva neprekonavaju akutny zapal

zoja 24

Moze wobnzym pomoct aj pri zapale zaludka a criev ? Myslim ze mam aj zanesenu pecen od dlhodobeho uzivania liekov , vie byť napomocny aj v tomto smere ?

Julka266

Jarunna pri mnohych problemoch, najma ked ide o problemy s imunitou. Potom rozne pourazove opuchy, zapalove a pooperacne stavy, chronicke zapaly a rozne taketo problemy. Pri nich je vhodne davat telu enzymy, ktore vedia pri takychto problemoch pomoct, aj ked samozrejme, ze to nejde zo dna na den, ale chce to nejaky ten cas :)

jarunna

pri akych roznych problemoch je vobec vhodne tento liek uzivat? pri akychkolvek alebo len takych ktore maju nejaky suvis s imunitou alebo ako mam tomu rozumiet? uz som o nom viackrat pocula ale nejako som sa nikdy blizsie nedostala k tomu ze na co je mozne ho uzivat

scsu1

Wobenzym som užíval dlhodobo a hodnotím iba pozitívne. Je za dobrú cenu a ešte môžeš dostať zlavu aj na kuponyzdarma.sk

kamcika

Bora mne tiež pri takých problémoch pomohol. Tie enzýmy majú veľkú silu, o ktorej som veľmi dlho netušila, až kým sa ma nezmocnili problémy so zápalmi, to som myslela, že sa už zbláznim ak sa z toho nedostanem, našťastie som z toho vonku a dúfam, že už nafurt :)

Bora88

Ja mám s wobenzymom veľmi dobre skúsenosti, pomohol mmi pri oslabenej imunite, zápaloch a problemoch s castym zapalom mocovych ciest.