Wobenzym

maryen

Ja mám s týmto liekom skúsenosť a dobrú je fajn pri viacerých zdravotných problémoch, rovnako aj pri oslabenej imunite, ale so zápalmi si vie tiež hravo poradiť a to teda zápal vie telo riadne vytrápiť a riadne človeka aj psychicky unaviť :/

miriarka

kixx ty mas skusenost? vedela by si mi o nej napisat?
najma o tom, ci to ma zmysel a pri akych problemoch, casto mam problemy so zapalom a som z toho uz nesmierne vycerpana, unavena a neviem ako dalej :(

kixx

faith healer mas s tymto liekom osobnu skusenost o ktorej by si vedel napisat? lebo myslim, ze prave ta osobne skusenost je dolezita ak chcem napisat svoj nazor na nieco :)

Misel143

Predám wobenzym 800 tabliet za 80€. Balenie je otvorené,ale nič z neho nechýba. Mala som ísť na zákrok ale nakoniec som nešla,takze som ho nevyužila. Pôvodná cena bola 100€. Dátum expiracie je 09/2019. Ak by mal niekto záujem kľudne píšte :)

Faith Healer

Príspevky od tohto používateľa boli zablokované, na základe opakovaného porušovania pravidiel diskusie.

neya

KEBY LEN POCIT, JA VIEM, ZE SOM NA DOBREJ CESTE, JE MI UZ OVELA LEPSIE, ANI TO POPISAT NEVIEM TU RADOST, KED CITIM, ZE SA MOJ ZDRAVOTNY STAV ZLEPSUJE TAK RYCHLO :)

sissiny

Ten pocit byt na dobrej ceste je na nezaplatenie. Mne trvalo kym som tu spravnu cestu nasla, ale podstatne je, ze som sa na nu dostala a od decembra po nej kracam :)

neya

AHOJTE JA SOM RADA ZE MI POMOHLI A PORADILI ASPON SOM SA VEDELA ROZHODNUT POMERNE SKORO CO S TYM DALEJ ZE SOM SI V TOM UROBILA JASNO A SOM RADA ZE SOM TO SKUSILA ZE PROSTE SOM ISLA DO TOHO :)

yorka

neya tak rychlo to nejde, vsetko je o tom, ze to potrebuje cas aj ten organizmus cely, kym sa dostane z problemu, kym sa telo celkovo prelieci a vsetko okolo toho :)