Wobenzym

maryen

Záleží ale aj od toho v akej podobe enzýmy, Wobenzym je z mojej skúsenosti fajn, má silu liečiť, posilňovať imunitu a to je vec, ktorú potrebujeme ak sa objavia nejaké problémy, ja verím, že ak bude pravidelne užívať tak bude lepšie :)

kamcika

Pri problémoch s imunitou sú enzýmy kľúčové, pretože pôsobia protizápalovo, čo je pri mnohých problémoch, ktoré imunitu napadajú veľkou výhodou.
Uvidíš časom a pri pravidelnom užívaní akú silu majú.

maryen

Dobre ti poradili, je fajn, že aj v lekárni vedia takto pomôcť a poradiť, tie enzýmy sú vhodné na mnohé problémy a to niektorí by ani neverili akú silu majú :)

neya

SKUSALA SOM SA INFORMOVAT V LEKARNI NA TO POVEDALI MI ZE S ENZYMAMI MAJU VELMI DOBRE SKUSENOSTI ZE NA MOJOM MIESTE BY DO TOHO ISLI TAKZE U MNA JE ROZHODNUTE DUFAM ZE MI TO PRINESIE VYSLEDKY

neya

CIZE ZA NEJAKY TYZDEN ALEBO TAK TO NIE JE CELKOM MOZNE? DOBRE TOMU ROZUMIEM? ALEBO BY SA TO NEJAKYM SPOSOBOM DALO DOCIELIT?

yorka

neya nie je to len o vyliečení problému, ktorý ťa trápi, je to aj o tom aby sa ti nevrátil späť čiže je to aj o tom, celkovom preliečení imunity, celého toho zdravia a tela ;)

kamilla

Je to rôzne, záleží ako veľmi je imunita oslabená ako dlho je zápal v tele. Môže to byť mesiac, dva. U mňa to trvalo dlhšie, keďže ja som problémy dlho ignorovala a neriešila, myslela som, že to všetko samé prejde, no mýlila som sa.

neya

AKO DLHO TRVA LIECBA ZAPALU S ENZYMAMI? NEVIEM SI AKO PREDSTAVIT TIETO VECI, ZE KOLKO TO MOZE TRVAT KYM CLOVEK SA MOZE Z POMERNE TAK ZAVAZNEHO PROBLEMU DOSTAT

Julka266

Myslim, ze kazdy, kto je zdravy je rad, ja som tiez rada momentalne ako mi zdravie sluzi, ked si vezmem ako ma vedelo potrapit, ako som kvoli tomu plakala, co uz som myslela, ze ma to bude trapit navzdy, ze sa toho nezbavim, tak teraz som rada, ze som fit :)

yorka

poviem ti, ze aj ja ho uz beriem asi dva a pol roka, tak nejako priblizne a odvtedy som fit, ani chora som nemala a ani problemy ako mykoza a podobne sa ku mne nepriblizili, takze ja nemozem nic povedat, ja som velice rada, ze som zdrava :)