Wobenzym

RNG

Inac ten profyzime plus je tak isto velmi slaby, pozri na zlozenie a aktivitu, (tedas ked vobec hovoria pravdu...)
Amyláza (300 DU), Proteáza 6.0 (8.000 HUT), Proteáza 4.5 (10.000 HUT), Proteáza 3.0 (15 SAPU), Papain (325.000 FCCPU), Peptidáza (700 HUT), Bromelain (30.000 FCCPU) a Lipáza (150 FIP) v celkovém množství 77 mg, komplex Serrazimes®-I (10.000 U) 17 mg, rutin 50 mg
Porovnaj to s ucinkom toho spomenuteho
Pancreatin (4x USP) (derived from 750 mg quadruple strength concentrate 3000 mg *
Protease 75,000 USP Units *
Amylase 75,000 USP Units *
Lipase 15,000 USP Units
Kedze ich uvadzaju v roznych jednotkach na pomylenie zakaznika, USP jednotky vyjadruju kolko miligramov prislusnych latok enzym vie rozlozit. To je vyborne ilustrujuce ucinok aj pre laika.
A prevod najdes napr tu
www.enzymeessentials.com
Ked hovorime napr o cisteni tela a odhlienovani, tiez riedeni krvi serrapeptezou, spominam davku 3 x 120 000 jednotiek, nie 10 000
Inac wobenzyme serrapeptazu alebo napodobneninu serrazymes vobec neobsahuje.

RNG

Kikus, ucinnost enzymov je stanovena jednotkami, medzinarodnymi. Ucinnost standartneho pancreatinu je tiez definovana jasne. A 200 mg pancreatinu, co je vo wobenzyme v jednej tablektke je rozhosdne menej, nez 3000 mg pancreatinu entericky pokryteho v spomenutom vyrobku z firmy Solgar.
To, ze to predpisuju lekari len znamena, ze tomu povacsine vobec nerozumeju a idu len podla toho, co sa naucili na skole a nepouzivaju vlastny rozum, cest vzacnym vynimkam.

Nech to beries akokolvek, 3000 mg pancreatinu je 15 krat tolko ako 200 mg pancreatinu.
Vyrobky na doplnkovo trhu sa vyvijaju rychlostou skoro elektroniky.
Som zvedavy, keby si si mal/mala vybrat medzi modernym pocitacom a takym co bol vyrobeny pred 45 rokmi(tak ako Wobenzyme) co by si si vybrala.

Kikus1

Aj Profizyn vypadá podľa laetáku na silnejší a nestojí za nič.
Radšej užívať overený registrovaný liek ako niečo čo nepozná nikto. Wobenzym nepatrí medzi slabé enzýmy a ich účinok je rokmi overený.

RNG

Ester raz, wobenzyme je vyse 45 rokov stary a velmi slaby enzym, ktoreho na ucinok treba brat 20 az 30 tabliet denne, co je besne drahe. Ovela silnejsie enzymi su dnbes na trhu potraviniovycy doplnkov ale nie su schvalene ako lieky, tj neocakavajte, ze vam ich lekar poradi. Ale enzymi sa posudzuju podla aktivity, nie podla mena vyrobcu, a stary wobenzyme obsahuje na tabletku 200 mg ekviovalent pancreatinu, a napr pancreatine z firmy Solgar obsahuje 3000 mg ekvivalent na tabletu a je podstatne lacnejsi

kajakopec

Áno, je to možné. Ja som brala Wobenzym takmer 24 mesiacov po náročnej operácii bedrovej chrbtice a pribrala som vyše 10 kg.

fialka5

tak moje skúsenosti s wobenzymom,začala som ho užívať kôli opakovanej vag.mykóza,užívam ho od začiatku apríla,zatiaľ všetko v poriadku,len pozorujem,že mi nejak začalo viac chutiť jesť,čo vy na to?

scajka

mám dobre skusenosti, pomoze urcite po operaciach pri rekonvalescencii.
dobrala som 1 cele balenie, a druhe 200ks balenie len 40 tabletiek.
ak mate niekto zaujem piste mi na mail
expiracia je do februara 2016
stali 36 eur, predam za 16 s poštovnym.

scajus@centrum.sk

hani258

enzymy som skusala a mne pomohli. ja som konkretne brala osvedceny wobenzym, tym novym pripravkom moc neverim, napriklad co je podobny profizym tak ten v CR stiahli a u nas sa veselo predava...dakujem, neprosim.

avala

ahojte !chcem sa s pytat uz mam opuchnutu nohu asi 10 rokov lavu nevie mi nik pomoct bola som na vysetreniach ,ct-cko,ortoped ,na ultrazvuku zil,vodoliecba,leiser,obstreky a lymfodrenazne nohavice a nic.....mam skusit ten wobenzym???????alebo vie mi niekto poradit???prosim dakujem!!!!

Viko

V lekarni DR.Max ho maju za 90€ ale musite mat tu zakaz.kartu ta sa da vybavit na pockanie v lekarni a nestoji to nic :)