Wobenzym

Angelika3

No neviem či ide výrobcom Wobenzymu až tak o dobro ľudí, keď zoberieme do úvahy, že podľa zloženia, krikľavá farba tabletiek sa dosiahla použitím dvoch farbív, ktoré majú preukazateľne určité nežiadúce a možno aj karcinogénne účinky.
Keď už za tie prachy a vychvaľovaním sa enzýmami, mohli aspoň použiť trebárs nejaké prírodne a neškodlivé farbivo.
A napchávať sa tým v takom veľkom množstve? To aby človek celé dni myslel len na to, či už užil dostatočné množstvo tabletiek.
Ja neviem ľudia, ako keď vám to pomáha tak dobre, ale naozaj sú aj iné lacné a účinne prostriedky ako si udržiavať zdravie a dobrú imunitu.

neya

KIXX ZO ZACIATKU SOM TO AJ JA TAK ROBILA, ALE UZ TERAZ MAM STIAHNUTU APPKU A TAM SI POZERAM, ZE AKO PRI KTOROM PROBLEME DAVKOVAT. NASTASTIE UZ NEMAM PROBLEME, TAK BERIEM UDRZIAVACIU DAVKU, ABY SOM MALA IMUNITU OK ABY SOM SA CITILA DOBRE :)

kixx

ja liek Wobenzym uzivam a davam si ho tak ako mi odporucil moj doktor :) v pribalovom letaku je presne popisane davkovanie, ale ja pri tychto veciach sa radsej radim s odbornikmi, s lekarom aby som mala istotu, ze robim dobre co robim :)

magdi_na

evička to je super pocit. Ale mám pocit, že zdravie si váži až človek ktorý oň začína prichádzať.
Aspoň tak to vnímam aj vo svojom okolí :(

evicka085

smej sa.. ak ti to padne fajn.. ja sa smejem tiež a to z dôvodu, že som zdravá.. a to je podľa mňa ten najviacej pocit..

Faith Healer

však potom to tu aj tak vyzerá..: "na slabé choroby málo tabletiek, na horšie choroby stredné množstvo a na ťažké choroby vééľa tabletiek denne....ste normálni? aj s Vašim dávkovaním podľa choroby...smejem sa hlasno :-)
A pankreas bude robiť čo ked sa krmíte červenými predraženými lentilkami???
Láskave si o tom prečítaj a nevyhadzuj peniaze! Nie si náhodou aj savopička???
invivomagazin.sk

kolacikova

..keď nemáš skúsenosti s enzýmami a ani ich nechceš užívať..tak neužívaj..každý nech si sám zváži čo si myslí, že je vhodné.. :)

BJ 2

Ten invivomagazin, nema ziadnu vypovednu hodnotu. Pisu tam bludy a zavadzaju, ale to sa lekari naucili robit, ved na to ich fanaticky skolia uz v skole.

Faith Healer

zziara...máš aspoň maturitu preboha???...neverím že stredoškoláci sú tak primitívni, a nepochopia, že nie ja som to tak nazval, ale si láskavo!!! prečítaj ten článok od lekárov...je na Invivomagazin.sk
a primitívne vyjadrenia typu : "na každý problém je treba užívať iné množstvo enzýmov"... si nechaj pre niekoho naozaj nevzdelaného!!! KUA!
Tvá Máňo...

zziara

Faith Healer tak po prvé je to liek a nie lentilky ako si to ty nazval ;) a po druhé myslela som to tak, že pri každom probléme je iné dávkovanie, pri každom probléme potrebuje telo iné množstvo enzýmov, preto je dobré čítať príbalový leták alebo sa poradiť s lekárom ;)