Wobenzym

RichardD

AdamKrt:

Precital som si cele vlakno a NIC konstruktivne ste nenapisali. Len sa branite slovami, to vie snad kazdy co ma stipku sebazachovy a rozumu.

Dovolim si tvrdit, ze patrim medzi tych "uvedomelejsich" ludi. Mam 24 rokov a pracujem ako programator, cize u mna je na prvom mieste logicke myslenie. Vela premyslam nad tym co citam a na strankach RNG som si precital takmer vsetko. Verim vsetkemu co napisal p. RNG, pise vazne uzitocne tipy, prakticke a hlavne KONKRETNE. Napriklad pri karpalnom tuneli krasne napisal, ze DMSO regauje s urcitymi plastami, treba to skladovat inak a netreba sa nicoho chytat.
Co znaci, ze sa do toho rozumie.

Dakujem panovi RNG za jeho znalosti, vypracoval som si zoznam mojich problemov a k nim pozistoval doplnky z rng.nazory.eu.
Moja penazenka bude plakat, ale kludne zaplatim 150 eur za doplnky, ktore mi predlzia zivot co i len o mesiac.

Zivot je to jedine co mame tak sa snazte pomahat, nie hadat.
Pekny den ;)

RNG

vysoke aslo je ukazovatel tela braniaceho sa streptokokovej infekcii.
Enzymi sice mozu ocistit telo a pomoct travit, ale nie su priamo antimikrobialne.
Velmi ucinne prave proti roznym streptokokom je pit roztok citricidalu a tiez kvapkat si ho do nosa, kde v prinosnych dutinach sa tiez rozne streptokokove a ine infekcie zvyknu schovavat.
Tiez uzivanie napr betaglukanov(3x400 mg) zvysi imunitu tela tym ze zvysi pocet vytvorenych bielych krviniek a najma ich aktivitu.
Plny ucinok takejto intenzivnej davky sa ukaze zhruba za 20 dni. Udrzobna davka potom staci aj 2x200 mg.

Elabela

Enzymy mozem len a len odporucat. Mam s nimi vela skusenosti. Je to vsak otazka niekolkych mesiacov. Ak by ktosi mal nejake konkretne otazky,kludne sa opytajte.Odpisem.

emy

Wobenzym je dobry vyrobok, ale enzymatická zmes od Dr. Best je bohatsia na obsah enzymov. Porovnajte si to. Ja osobne uzivam Best digestive enzymes, na lacno na cistenie tela. Zacala som to uzivat hlavne koli cystám, to co som videla ako prvé veľké zlepsenie pleti. Posielam aj stránku
-odkaz odstránený-
Teraz maju dobonca akciu a neplati sa u nich postovne.

rebekakrat

Suhlasim s Adamom, cpat do seba len same tabletky nie je urcite zdrave...seriozny problemy vsak treba riesit - v mojom pripade su to caste opuchy noh a na ne sa mi skutocne wobenzym osvedcil...nehovoriac o mnozstve inych alternativ, ktore som uz stihla vyskusat

Aduliena

Ahojte, poraĎte niekto, kto beriete dlhšiu dobu Wobenzym.... môže spôsobovať hnačku? Už asi týždeň s tým mám problém a neviem, či vysadiť liek alebo ísť k lekárke. Dík.