Wobenzym

miriarka

zziara dakujem, ze si si nasla chvilku a ze si mi napisala a aj pridala fotku, nasla som si aj aplikaciu, ktorej si mi fotku pridala :)
rozhodla som sa, ze tento liek vyskusam, bola som v lekarni si ho kupit a lekarnicka ma len utvrdila v tom, ze som sa rozhodla dobre, ze aj ona ho uziva :)

zziara

keď si stiahneš tú aplikáciu tak tam nájdeš všetko, čo potrebuješ, nájdeš si čo je vlastne tento liek, na aké problémy je vhodný, ako pôsobí ako dokáže pomôcť, aké výsledky priniesť a tiež tam nájdeš aj dávkovanie pri jednotlivých problémoch, že ako treba tento liek užívať, keďže každý zdravotný problém si vyžaduje iné dávkovanie :)

magdi_na

v tej aplikácii čo si pridala fotku, tak čo všetko sa tam dá nájsť? Lebo ti poviem pravdu, že som o tom ešte nepočula :)

nikola.stein

Ty by si mohol prestať vnucovať svoj názor iným ľuďom. Myslím, že každý si urobí svoj názor, na základe svojich skúseností. Enzýmy som začala užívať pri dosť závažných zdravotných problémoch, užívam ich dodnes na posilnenie imunity a bude asi pre teba prekvapením, keď ti napíšem, že môj zdravotný stav je na tom omnoho lepšie ako kedy bol. Enzýmy prinášajú výsledky, len je potrebné ich dlhodobé užívanie. Wobenzym má preukázateľné účinky, prináša úľavu a zlepšenie zdravotného stavu aj keď tebe sa to zrejme nepáči. :)

Faith Healer

Príspevky od tohto používateľa boli zablokované, na základe opakovaného porušovania pravidiel diskusie.

zziara

posielam ti fotku :) tam je aj dávkovanie aké sa doporučuje pri zápaloch opakovaných a tiež aj ako dlho treba takto užívať tie enzýmy :) poprípade si skús túto aplikáciu stiahnuť, ja ju mám furt v telefóne a keď mi niečo treba tak otvorím, prečítam a hneď viem čo a ako :)

miriarka

taketo davkovanie sa odporuca aku dlhu dobu? kolko? potom ked uz mam pocit, ze zapal je prec, tak co by bolo na mieste spravit?
ked si so zapalmi taka kamaratka, tak by si mi mohla trosku tieto veci objasnit :)

maryen

Vylieči zápal, dávkovanie sa odporúča pri opakovaných zápaloch 3x5 tabliet za deň. Viem aj o zápaloch mnoho, dlho som zanedbávala svoje zdravie, stavala som ho na druhú koľaj, samozrejme, že sa mi to nevyplatilo, ale sa mi to vypomstilo, preto som rada, že mi niektoré veci došli a uvedomujem si už aké je zdravie dôležité, že byť zdravý je proste najviac :)

miriarka

ako pomoze pri zapaloch? respektive ako ho treba brat, ked ma trapia zapaly a ked sa este aj vracaju? ze sa ho neviem definitivne zbavit?
ty mas skusenost s nim aj pri zapaloch? ci tymto si si ty nepresla?