Wobenzym

maryen

Moja skúsenosť je taká, že pri zdravotných problémoch ako je oslabená imunita napríklad tak je jediný spôsob ako sa z toho dostať a to sú lieky. Nemyslím si, že by nejaké doplnky, o ktorých si písala mali schopnosť liečiť :/

yorka

nikola suhlasim s tym, na cenu sa pri zdravi ja napriklad nepozeram vobec, skor sa pozeram na to ako sa citim. Co mi pomaha, ake zmeny u mna nastavaju, lebo to je pre mna priorita :)

nikola.stein

Rozmaria prečo píšeš, že predražený? Podľa mňa tá cena nie je vôbec vysoká, najmä nie keď si vezmeš, že prináša zlepšenie. Pre zdravie som osobne ochotná urobiť všetko, len aby som bola zdravá a v takom prípade ja teda na peniažky nekukám :)

zziara

keď chceš vidieť výsledky tak je potrebné dlhodobé užívanie, bez toho to proste nejde, lebo aj to telo potrebuje čas aby sa zotavilo, vieš? :) možno je drahší, ale mne to nevadí, keďže viem, že mi pomáha, že som vďaka nemu zdravá, proste pre svoje zdravie urobím čokoľvek ;)

rozmaria83

na imunitu su aj ine pripravky dobre nie predrazeny wobenzym, kazdeho osobna vec co skusi, ja som ho tiez raz skusila ale vysledky nic moc, mne celkom pomaha vita biosa, je to vytazok z byliniek takzvany zivy produkt, ziskava sa kvasenim

maryen

Písala si, že závažné zdravotné problémy si mala, čo konkrétne ťa trápilo?
Kedy si si povedala, že už je najvyšší čas niečo urobiť? Nejakú zmenu??

nikola.stein

Predstav si, že ich aj užívať budem, pretože mi priniesli výsledky. Vďaka nim sa moje zdravie dostalo do formy, problémy pominuli. Ale o tom ty nemôžeš nič vedieť, keďže ich nemáš vyskúšané. Ale šak to je tvoj názor :) Každý užívame to, čo považujeme za vhodné :)

Faith Healer

Príspevky od tohto používateľa boli zablokované, na základe opakovaného porušovania pravidiel diskusie.

maryen

Miriarka, len mysli na to, že je veľmi podstatné aby si užívala tento liek pravidelne každý deň, aby si videla nejaké tie zlepšenia :)