Wobenzym

BJ 2

Naopak, zziara ma pravdu. Enzymi sa beru vo vacsom , strednom, alebo mensom mnozstve, podla typu problemu. Kedze su dost drahe, tak pri niektorych problemoch je zbytocne brat konske davky. Samozrejme, keby boli zadarmo, alebo za par centov, tak by sa dalo jest vzdy to najvacsie mnozstvo, kedze riesia kopec problemov aj preventivne. Cize doslova ako lentilky. Len pri wobenzyme by si skrachoval, kedze maximalna davka stoji aj vyse 50 eur mesacne a to je uz slusna polozka.

Faith Healer

Príspevky od tohto používateľa boli zablokované, na základe opakovaného porušovania pravidiel diskusie.

zziara

miriarka myslím, že nemusíš sa ničoho obávať, tiež ho užívam už nejakú dobu a len pozitívne výsledky badám, len veľmi veľa urobí to či človek berie lieky pravidelne, v takom množstve v akom treba, dávkovanie treba prispôsobiť tomu aký má človek problém :)

miriarka

nikola tiez uz uzivam tento liek a tiez neviem o ziadny neziaducich ucinkoch :)
aspon doposial som sa s nimi nestretla a dufam, ze sa teda ani nestretnem :)

maryen

Presne ako si napísala, lekár len odporučí čo je vhodné, podstatné je to aby poznal zdravotný stav človeka :)

yorka

ja tento liek beriem uz nejaku dobu, uz dlhsie a teda neziaduce ucinky som nespozorovala ziadne. Niekedy sa strachujeme vopred a pritom uplne zbytocne :)

zziara

presne tak, pri niektorých zdravotných problémoch je potrebné sa poradiť s doktorom :) veď tým človek nič nestratí môže len získať

nikola.stein

Akinom007 ja som sa teda s nežiadúcimi účinkami nestretla. Nemala som problém s ničím. Tieto lieky je vhodné užívať pol hodinu pred jedlom, je to aj v príbalovom letáčiku napísané.
Čo sa týka tej cukrovky, tých tvojich zvýšených hodnôt, tak osobne by som to prebrala s lekárom. Čo ti on povie, aké dávkovanie, čo by bolo vlastne vhodné aby ti tie hodnoty neskákali nejako :)

akinom007

dalsia otazka, neliecim sa na cukrovku, ale mavam zvysene hodnoty co zatial je riesene len dietou a pravidelnymi kontrolami, nmeoze Wobenzym v tomto zmysle uskodit?

akinom007

Koli castym gyn.problemom som sa dnes rozhodla pre Wobenzym kupila som si na mesiac.
Mam uzivat 3x5 tabliet.
Chcem sa spytat na neziaduce ucinky, citala som dost o priberani, migrenach a pod. a taktiez uzivam este probiotika a tegreen, ako to nakombinovat a ktore kedy uzit? Wobenzym po jedle? pred? pomohol Vam?