Palette color shampoo

Príspevok v téme: Palette color shampoo
kvetka

ahojte potrebovala by som sa poradit co sa tyka farby vlasov.pouzivate niekto palette color shampoo?ak ano prosim napiste ako tento sampon chyta?ci tak ako je na krabicke alebo tmavsie pripadne svetlejsie..ja viem ze je to individualne ale napiste svoje pocity.a ako vyzerali vase vlasy po pouziti?neboli velmi znicene a vysusene?DAKUJEM A PEKNY DEN KVETKA

monro

Pisala som tu nedavno, ked som si dala PCS svetlohnedy na vyrasteny melir. Postupne sa to vymyvalo, na tych odrastenych trosku viac, ale nebolo to skoro vidno. Teraz asi pred 3mi tyzdnami som si dala sampon zase, gastanovy. Chytil este tmavsie, ma pekny cervenkasty odlesk. Som velmi spokojna. Vymyva sa pomaly, co mne ale vyhovuje :-)

liv99

ked som bola mladsia a mala som nefarbene vlasy, tak mi vydrzal dlho predlho, dokonca mi vyrastal.
dnes ked si ho dam, tak sa mi vymyje asi za mesiac, ale vlasy mam farbene normalnou farbou asi tak 15cm odrastene.
takze hadam, ze na tvoje mlade vlasky chyti troska tmavsie a bude ti asi vyrastat. daj si teda radsej tu svetlejsiu farbu. keby si nebola s vysledkom spokojna a chcela ju stmavit, nebude problem dat o 2 tyzdne aj skorej tu tmavsiu...

bejbííínqa

Ahojte mam len 14 :D....a chcela by som si strasne prefarbit vlasy kedze mi to skola neumoznuje uskutocnim to az kusok pred letom....mam stredn hnede vlasy..... a chcela by som si dat Palette
Color Shampoo - Červenohnědý 414....alebo tmavy mahagonovy 404.....nieco tmavsie chcela som sice ciernu ale k mojej pleti by to neslo som na to prilis bleda :D.....no a moja otazka je ze : ako dlho to wydrzi ???....a akym sposobom to ide dole ci to odrasta ako peroxid alebo sa to naozaj zmyje.....Dakujem za odpowed ked bude :)

enty

Moja sestra si dala Palette Shampoo Svetlohnedý a chytil jej skôr do šedohnedej. Tú farbu neviem identifikovať, nebola to hnedá ako hnedá, ale skôr myšacia. Pôvodne mala špinavé blond.

lll

cau babenky,myslite,ze ked si na stredne hnede vlasky dam taky zlato hnedy az taky zlato plavy odtien,sa to chyti dobre?alebo keby som si na stredne hnedu dala cokoladovu?bude to moc tmave?lebo citam ze vacsinou vam to chyta tmavsie...

monro

Ja som si vcera zafarbila moje hnede vlasy s odrastenym melirov samponom Palette - svetlohnedy. Chytilo to na tmavsie, ale paci sa mi to. Nevie niekto, ako sa to bude vymyvat s tych melirovanych pramenov?

janushkaaa

palette sampony a vseobecne farby palette su najskodlivejsie farby zo vsetkych je to naozaj dokazane takze baby prejdite radsej na inu znacku... ja som zacala s Garniere :) a ta je dobra...

janka

stale mi chytilo na tmavsie...a raz som si davala taku co bola na krabicke blond a chytila mi tak skoro do rysava..:)ale pacilo sa mi stale:)ale vzdy tmavsie mi chytilo