Palette color shampoo

Príspevok v téme: Palette color shampoo
kvetka

ahojte potrebovala by som sa poradit co sa tyka farby vlasov.pouzivate niekto palette color shampoo?ak ano prosim napiste ako tento sampon chyta?ci tak ako je na krabicke alebo tmavsie pripadne svetlejsie..ja viem ze je to individualne ale napiste svoje pocity.a ako vyzerali vase vlasy po pouziti?neboli velmi znicene a vysusene?DAKUJEM A PEKNY DEN KVETKA

mariana136

palletko uz nikdy v zivote, cokoladova mi xytala na cierno a uplne som si znicila, vysusila vlasy... dakujem, neprosim, radsej si priplatim za kvalitu v kader. salone...

kawaiimine

ahojte..dala som si asi pred dvoma mesiacmi cierny color shampoo a velmi s ami nezmyl a odrastal.prefarbila som si korienky...co som sa dopocula cierna vraj nezmyzne..poradte mi..co mam robit? kedze moja prirodzena farba je svetlo hneda...

Sašel :)

ahojte...mám vlasy špinavý blond, a chcem si dať nejaký šampon...ale neviem, že akú farbu...leo moc navyber nemaju...ale zase nechcem moc experimentovať, som rozmýšlala, že by som si dala blonĎavu, ten zosvetlovač, ale neviem, či to nebude vyzerat ako peroxidované....

Juny77

Veľmi pekne ďakujem jajkafr :)
len dúfam, že ten odtieň 217 bude v pohode a nechytí mi to na nejakú bordovú alebo až fialovú...lebo mi ma porazilo :D

jajkafr

Juny
farba by nemala stáť, ale skús rozrobiť len kúsok keď chceš takto skúšať a potom rozrob zvyšok...
no mne sa to zmylo, ale za dosť dlhý čas... červené pigmenty držia dlho :) napr. keď som si dala fialovú po pár umytiach sa mi zmyla :(

Juny77

Ďakujem jajkafr :)
a ako dlho môžem nechať stáť farbu? viem hlúpa otázka, ale ja by som si najprv chcela skúsiť nafarbiť pár pramienkov vlasov nech vidím, ako to chytí...či to môžem nechať stáť či sa to nejak "nepokazí"
a potom sa mi farba vymyje alebo bude bude vyrastať? vďaka

jajkafr

Juny
červená ti chytí v pohode ja mám tiež tmavohnedé vlasy a kedysi som si dávala červený šampón nebolo to nejak extra výrazné nekričalo to, ale chytilo to :) červená sa vymýva dosť dlho takže budeš to mať dlhšie ako tých 24 umytí