Palette color shampoo

Príspevok v téme: Palette color shampoo
kvetka

ahojte potrebovala by som sa poradit co sa tyka farby vlasov.pouzivate niekto palette color shampoo?ak ano prosim napiste ako tento sampon chyta?ci tak ako je na krabicke alebo tmavsie pripadne svetlejsie..ja viem ze je to individualne ale napiste svoje pocity.a ako vyzerali vase vlasy po pouziti?neboli velmi znicene a vysusene?DAKUJEM A PEKNY DEN KVETKA

kvetka

a chytilo tak ako n akrabicke?ci tmavsie?lebo mne vsetko chyta velmi silno tak neviem ci si to mam nechat menej posobit?a ozaj to sa dava na mokre vlasy?

kvetka

baby este sa chcem spytat mam vlasy cca 10 cm pod ramena.to mi treba jednu krabicku ci dve?dakujem ak mate skusenosti tak piste

kvetka

no dakujem vam baby ze ste napisali.no ja mam hnede vlasy,davala som si safiru ale nepaci sa mi to.tak som chcela palette tento sampon svetlohnedu.ale bojim sa ze to budem mat cierne.to hadam nie?? dakujem vam.a denulka ani ja si nechcem znicit vlasy lebo ich mam velmi slabe a lenka2583 24umyti keby mi to vydrzalo to by bolo super lebo inak safira sa mi hned vyzmyvala a je to hrozne

denulka

ja pouzivam ten sampon uz asi dva roky,nechcem si uplne znicit vlasy farbenim,chyta velmi dobre a dokonca mi ani velmi nebledne,dofarbujem iba kvoli vyrastajucim korienkom,urcite vsak zalezi na povodne j farbe vlasov.ja som velmi spokojna

lenka2583

moja kamoška používa len tento šampon na vlasy, je s ním veľmi spokojná, ale naozaj vydrží len tých 24 umytí, potom už sa už stráca, treba prefarbiť:)