Palette color shampoo

Príspevok v téme: Palette color shampoo
kvetka

ahojte potrebovala by som sa poradit co sa tyka farby vlasov.pouzivate niekto palette color shampoo?ak ano prosim napiste ako tento sampon chyta?ci tak ako je na krabicke alebo tmavsie pripadne svetlejsie..ja viem ze je to individualne ale napiste svoje pocity.a ako vyzerali vase vlasy po pouziti?neboli velmi znicene a vysusene?DAKUJEM A PEKNY DEN KVETKA

padfoot

No ja Puživam tento sampon a musim povedat ze zatial je to v pohodke ... pouzial som ho uz niekolkokrat a vzdy mi pekne chytil:D ale ako si pislala je to individualne... ale nic nestratis ked ho vyskusas :D

zuzka135

aj ja používam čokoládový šampon už
3roky .ako vela žien predo mnou písalo aj mne to chytá najprv na tmavšie, ale postupne sa to vymyje ...vlasy su po šampone krásne lesklé. aj napriek tomu že mám dlhé vlasy nesiu vobec zničené.

mala katka

ahojte..chcela by som od vas pomoc...mam hnede vlasy s bledym melirom tym ze sa mi to uz nepaci...chcela by som si dat hnedu farbu niake bledo hnedu..neviem ci si mam dat Palete color shampon...alebo Palete color creame...radsej by som cela...color shampon...sa chcem opytat ....ci mi zostane ta farba aj po 24 umytiach..respektive uz sa mi nikdy nevymyje na doteratjsiu farbu :)dakujem

cica

ahojte.ja tiez pouzivam palette color sampon pretoze nemam rada ked po farbe vidiet odrastene vlasy..najradsej mam ciernu,modrociernu aj fialovu.skusila som aj gastanovu a myslim si ze je to dobry sampon vlasy su po nom leskle a pekne.ale to je asi individualne,zavisi na vlasoch.

borovica

Ja používam palette color shampoo čierny už dvadsať rokov a som s ním veľmi spokojná. Teraz chcem zmeniť farbu na hnedú a tak používam stredne hnedý 221 a chytá mi na hnedo. Som s týmto šamponom spokojná, vlasy sú od neho pekné lesklé a neničí vlasy. Farba mi vydrží dlho a dofarbujem si vlasy až keď mi vyrastajú.

tatianna

hojte:) ja som si dala palette nejake cislo, nemalo to pomenovanie lebo mi to odporucila kadernicka, tak som ho kupila v kadernickych potrebach, bol dost drahy 200 sk na krabicku a kedze mam dlhe a huste vlasy mi treba min.2, lenze bola som sklamana:( vlasy boli v predu krasne tmavofialove ako som chcela ale vzadu boli pomenej a vydrzalo to max.10 umyti a uz som nemala nic:( teraz som si kupila tmavocerveny a chcem ju zmiesat so svetlocervenou tak uvidim:DDD
dobra rada, nefarbite si vlasy pred a pocas menstruacie nemusi vam chytit farba:D

lenca

uplne jedno, ci palette, ci loreal alebo garnier, londa...vsetky v obchode kupene farby chytaju na tmavsie, ako to vyzera na krabicke, ked chcete nejaky konkr.vysnivany odtien, jedine ku kadernicke, ked mi farbi lorealom tym profesionalnym, tak ten nestmavnuje. Ale je to strasne draha zalezitost a mne vyrastaju sediny uz po dvoch tyzdnoch, takze asi prejdem na palette

vlasky

suhlasim so Sarou z 15.11. palette je zazierajuca sa sracka s prepacenim, ma vysoky obsah olova, ziadny odbornik Vam tuto znacku neodporuci,pretoze tato farba sa zaziera do vlasov ako ziadna ina a ma akusi navykovu vlastnost, to znamena, ze vlasy su opat pekne ked ich znovu nafarbite, ked nie stracaju lesk a stavaju sa krepovitymi. baby nelutujte investovat do svojich vlasov, existuju ine varianty len o par korun drahsie ,od loreal a mnohych inych.

kachorka

Chcem, az mi niekto poradi, co sa tyka farbenia...mam svoje vlasy silno hnede, teraz mam farbu strednu blond, ktora mimochodom chitila akysi iny odien.Chcem sa opytat, co by sa stalo, keby si dam Pallete A 10-cize poloplava a chcem ju dat dokopy s cisto ciernou.Co sa stane na mojej hlave plz???Odpiste na moj e-mail...:-* diki diki dobre vily!