Palette color shampoo

Príspevok v téme: Palette color shampoo
kvetka

ahojte potrebovala by som sa poradit co sa tyka farby vlasov.pouzivate niekto palette color shampoo?ak ano prosim napiste ako tento sampon chyta?ci tak ako je na krabicke alebo tmavsie pripadne svetlejsie..ja viem ze je to individualne ale napiste svoje pocity.a ako vyzerali vase vlasy po pouziti?neboli velmi znicene a vysusene?DAKUJEM A PEKNY DEN KVETKA

nathalie777

mnoo, ja som si tiez dala pred mesiacom cokoladovu a chytila mi taak trosku tmavsie az do cierna, ale postupnym zmyvanim sa chyta do krasnej cokoladovej...a najvacsim plusom je snad to, ze vlasy su krasne, leskle a pritom zdrawe, lebo nie su farbene:)

jana1983

Ja používa palette color shampoo odtieň - Čokoládová už 6 rokov a som spokojná. Síce mne chytá trošku tmavšie ako je na obrázku, na prvý pohľad vyzerá ako čierna, ale ako prirodzená čierna, nie taká umelá čierna. Vlasy mi oživí a sú lesklé. Takže ja som veľmi spokojná.

[zruseny12]

ja som tiez spokojna z tymto samponom.Predtym som sa farbil na blond,tiez palete.A potom som presla na bordo palette color sampon-bordo.Obcas odtien vymenim,ale znacke som ostala verna.uz po 2x som si farbila vlasy tiez Palette-Permanent naturalcolor-s Aloe Vera.Zda sa mi,ze po tejto farbe su vlasy lesklejsie...ale to je len moj dojem.

katulienocka

ahojte. Ja pouzivam tieto sampony uz pr rockov a som spokojna. Uz mam svoju farbu,ktora sa mi paci a sedi mi a nechcem inu. Pouziva medeno-cerveny sampon a vzdy mi dobre chyti.Len jediny problem,ze sa neda zohnat.

samponik

SAMPON nezosvetluje !!!
vzdy teba na krabicke pozriet, na aku (vychadzajucu) farbu je urceny. Sampon ide vzdy na svetlejsie vlasy, ako ma byt vysledny efekt. NEOBSAHUJE totiz peroxid

bambinko

nooo ja som si dávala Palette color shampoo gaštanový a chytilo mi to na takú tmavo čierno fialovú...takze ten sampon chyta na ovela tmavsiu ako je na krabicke...a ak mate tmave vlasy a chcete si dat blond sampon je jasne ze vam vobec nechyti rozmyslajte...kamaratka si davala plavy sampon na take svetlo hnede vlasy a jej chytilo na taku tmavu hnedu

pauli-3

haha...o vidite ja som mala njskor hnedy ten mi chytil dobre a mal byt na 24 umyti ale hend mizisiel..ale ten bol dobry a teraz som si davala jakysi taky blondavy a nechytilo mi to nai na jeden vlas...=oD ael terba skusit....kym sme mladi haha

nicko

Caute, ja som mala stredne zlatoplavy odtien a chytilo mi to asi o jeden dva odtiene silnejsie a v podstate to bolo menej ziarive. Az postupnym vymyvanim to bolo svetlejsie