Palette color shampoo

Príspevok v téme: Palette color shampoo
kvetka

ahojte potrebovala by som sa poradit co sa tyka farby vlasov.pouzivate niekto palette color shampoo?ak ano prosim napiste ako tento sampon chyta?ci tak ako je na krabicke alebo tmavsie pripadne svetlejsie..ja viem ze je to individualne ale napiste svoje pocity.a ako vyzerali vase vlasy po pouziti?neboli velmi znicene a vysusene?DAKUJEM A PEKNY DEN KVETKA

dievca

Ja mám dobrú skúsenosť. Chytá to dobre a dlho vydrží. Kedže je to len šampón, neničí to veľmi vlasy. Odporúčam.

sara

ano dala somsi jedinykrat shampoo hnede na blond vlasy,nastasite len zo spodu!!!dala so si to v juni bolo to na 24 umyti!!!!!je november a stale mam hnede vlasy, napriek tomu zr osom si dala uz 4 blond farby!!!!ta hneda sracka s prepacenim nie a nie pustit, takze PALETTE UZ NIKDY VIAC

lenka2583

vločka: nie je zač, podľa toho aké má vlasy, tak jej to chytá rovnomerne, mne sa páčia jej vlasy, a má ich lesklé ako aj loli píše:)

loli

Ja mám teraz čokoládovú a som stráááášne spokojná. Dala som si ho asi pred mesiacom a ešte stále mám tmavé vlasy. Raz som skúsila zosvetlovač a musela som čakať, kým mi vlasy vyrastú. A tak isto aj kamarátkam, ktoré mali melír a dali si ho sa už nezmyl. Ale odporúčam. Mám suché vlasy a po ňom ich mám lesklejšie a vyzerajú zdravšie.

kvetka

no dobre dakujem.ja si dam ako tu svetlohnedu.hadam mi to vystaci...doteraz som pouzivala farbu a na to ze mam 17 je to podla mna dost skoro.a vlasy sa mi zacinaju lamat a tak...a ty mas kolko rokov?

Vločka

aaa ešte som zabudla, aj preto ju používam, že vlasy pôsobia zdravšie, lesklejšie a vidí sa mi akoby boli aj "hrubšie" a vysušené ich vôbec nemám

Vločka

ja používam hnedé odtiene, raz som nechala pôsobiť ten klasický čas a zdalo sami, že mi to nejak slabulinko chytilo...teraz nechávam pár minút dlhšie pôsobiť a chytia tmavšie ako na krabičke, čo sa asi nemá, lebo keď sa mi zmýva farba, tak to potom vyzerá, ako keby som mala klasicku farbu a nie iba šampón. farbu, teda, že mi normálne odrastá a vidno ten rozdiel medzi farbenými a "normálnymi"...a áno na mokré vlasy, teda skôr tak vysušené uterákom, určite nie na také, keď z nich ešte kvapká voda