Ako ho presvedcit aby mi to povedal ?

Príspevok v téme: Ako ho presvedcit aby mi to povedal ?
laura :(

S priatelom sme spolu uz viac nez rok.Doteraz mal s rodicmi uplne skvely vztah,neraz som mu ho zavidela lebo moji rodicia na mna stale striehnu ako na dieta hoci budem mat 21.
Problem je ze priatel sa zrazu z nicoho nic hrozne pohadal s otcom a vysledok je ze sa musi odstahovat.
Najhorsie je ze mi nechce ani za nic povedat o co ide,stale len hovori ze to je jeho vec ,jeho osobny problem.no ja si myslim ze vo vztahu nemaju byt nijake tajnosti a uz duplom nie takehoto rozmeru.velmi mu chcem pomoct no na to potrebujem aby sa mi zdoveril.
nechapem to,doteraz sme si vsetko hovorili,nikdy som ho nijak nesklamala tak preco mi nedoveruje??
najviac sa bojim ze sa nam kvoli tomu rozpadne vztah,lebo laska zalozena na nedovere a tajnostiach nemoze vydrzat.
velmi ho milujem ale viem ze ak mi to nepovie dlho to takto nevydrzim.nechcem o neho prist,prosim vas poradte mi ako ho presvedcit ze nemoze mat jeden zivot pre seba a druhy pre mna a ostatnych,ze ja k nemu patrim a preto jeho problemy su aj mojimi problemami :((((

laura :((

pre mna ano...a uz som to aj skusala.cely nas vztah sme si vzdy nieco planovali ,nieco pekne na co sa mozeme spolu tesit a ako nam bude dobre...ale on praveze teraz nechce hovorit vobec o buducnosti,pretoze mu momentalne na nicom nezalezi / tak mi to povedal /

barbinka

laura: ja som sa učila na prijímačky týždeň a aha, už mám skončenú školu. nesmieš sa len učiť, lebo ti z toho ešte prepne. ako ti vravela sedmikraska. podľa mňa by to prospelo vám obom.

sedmikraska

no tvoj posledny prispevok nechapem- pises, ze mate teraz problem, ze nie ste spolu a dialka- keby idete niekam na vikend boli by ste spolu a tak blizko, ze by sa vam to az pacit nemuselo :D no to je jedno, mozes mu vyskusat ale navrhnut uz teraz, ze tvoje prijimacky (pevne verim, ze ich urobis) oslavite prave takymto vyletikom. Dovtedy mozete v smskach blaznivo snivat co vsetko tam budete robit a ako vam bude dobre :D odputas ho tym od spatnych myslienok a ich miesto nahradis ty :) no neznie to lakavo?

laura :((

keby sme sa pohadali medzi sebou tak jasne ze tych par dni by bol dobry napad ale u nas je teraz jediny problem dialka a to ze niesme spolu.

laura :((

ved ano ale chapes ze kvoli tomu ze sa teraz musim ucit sme tak malo spolu a prave to mu tak vadi...nemozem sa s nim prestat kontaktovat este aj tymi poslednymi dostupnymi metodami co nam ostali lebo si povie ze to naozaj nema zmysel.

laura :((

frontman...on uz si to dava dokopy 2 tyzdne..ked hovori ze mu chybam a vadi mu ze som tak daleko tak ho mam nechat este aj na internete a na telefone??? sak ma uz uplne posle dokelu...

laura :((

sedmikraska ja by som zvladla ale mam ani nie 3 tyzdne do prijimaciek...on by to nechcel lebo vie ze toto je moja posledna sanca sa tam dostat...zbytocne by som len rozhnevala rodicov pretoze myslim ze s nim nie su spokojni za to ze ho asi vinia z toho ze som sa tam nedostala minuly rok,vtedy sme sa stretavali stale a malo som mala cas na ucenie..
a nechcem riskovat to ze tie prijimacky neurobim lebo to by bol uplny konec nasho vztahu,nasi by mu to neodpustili a on sa pre ich posotoj uz teraz velmi trapi a takze hento by nezvladol.

sedmikraska

laura, naozaj by si nezvladla ani jeden vikend bez ucenia??? Nestalo by ti to za to, aby bol medzi vami cerstvy vzduch? aj ty by si sa hned lepsie sustredila na ucivo po peknej pauzicke. Naozaj nad tym porozmyslaj alebo mu to aspon vyskusaj navrhnut, uvidis ako na to zareaguje

frontman

ano, presne tak to urob
povedz mu, ze mu par dni nechavas cas, nech si to da dokopy v hlave a potom nech sa ozve.