Ako ho presvedcit aby mi to povedal ?

Príspevok v téme: Ako ho presvedcit aby mi to povedal ?
laura :(

S priatelom sme spolu uz viac nez rok.Doteraz mal s rodicmi uplne skvely vztah,neraz som mu ho zavidela lebo moji rodicia na mna stale striehnu ako na dieta hoci budem mat 21.
Problem je ze priatel sa zrazu z nicoho nic hrozne pohadal s otcom a vysledok je ze sa musi odstahovat.
Najhorsie je ze mi nechce ani za nic povedat o co ide,stale len hovori ze to je jeho vec ,jeho osobny problem.no ja si myslim ze vo vztahu nemaju byt nijake tajnosti a uz duplom nie takehoto rozmeru.velmi mu chcem pomoct no na to potrebujem aby sa mi zdoveril.
nechapem to,doteraz sme si vsetko hovorili,nikdy som ho nijak nesklamala tak preco mi nedoveruje??
najviac sa bojim ze sa nam kvoli tomu rozpadne vztah,lebo laska zalozena na nedovere a tajnostiach nemoze vydrzat.
velmi ho milujem ale viem ze ak mi to nepovie dlho to takto nevydrzim.nechcem o neho prist,prosim vas poradte mi ako ho presvedcit ze nemoze mat jeden zivot pre seba a druhy pre mna a ostatnych,ze ja k nemu patrim a preto jeho problemy su aj mojimi problemami :((((

kamos

Tiez si myslim, ze by bolo dobre keby s tebou uz viacej nestracal cas. Keby ma moja zena otravovala s takymi pi....mi, tiez by som ju asi poslal kade lahsie.

radana

Kto vie,ake dovody ho k tomu vedu..Mozno sa chce naozaj vratit k byvalej :( Je zvlastne,ze jeho vztah k tebe tak nahle ochladol :(

radana

laura,z toho co tu citam,mam pocit,ze to speje k rozchodu,len ti partner nema odvahu napriamo povedat,ze sa chce rozist.. :(

laura :((

Vcera sme si pisali asi hodinu,myslim ze naladu mal lepsiu ale stale bol taky nejaky chladny...je to divne lebo na jednej strane hovori ze tu vzdialenost uz nemoze vydrzat,ze ma potrebuje a ze ked nemozeme byt spolu kazdy den ze on nema silu s tym dalej bojovat ale na druhej strane sa mi vyhyba,je ku mne chladny,sotva sa ozve.logika by mi dala ze ked ma tak potrebuje bude predsa vyuzivat vsetky pristupne moznosti komunikacie ktore nam este ostali...ale aj tak uz neviem co si mam myslet...dnes sme konecne od nedele spolu aj 3 minuty volali a to sme predtym denne pretelefonovali minimalne 2 hodiny.

no a co!

necitam uz ani co je dalej iba to co bolo pisane mne, ja niesom ziadna laura narozdiel od teba totiz niesom rozpoltena na niekolko tvari, ani nemam 13, chudak chlapec, drzim palce aby si vyriesil svoj problem na zaklade ktoreho tu nadavas druhym, maj sa!!

laura :((

ale on sa naozaj nechce stretnut,pred tyzdnom ked som sa to dozvedela som mu navrhla ze dojdem ale on proste nechce,o nic nema zaujem.