Ako ho presvedcit aby mi to povedal ?

Príspevok v téme: Ako ho presvedcit aby mi to povedal ?
laura :(

S priatelom sme spolu uz viac nez rok.Doteraz mal s rodicmi uplne skvely vztah,neraz som mu ho zavidela lebo moji rodicia na mna stale striehnu ako na dieta hoci budem mat 21.
Problem je ze priatel sa zrazu z nicoho nic hrozne pohadal s otcom a vysledok je ze sa musi odstahovat.
Najhorsie je ze mi nechce ani za nic povedat o co ide,stale len hovori ze to je jeho vec ,jeho osobny problem.no ja si myslim ze vo vztahu nemaju byt nijake tajnosti a uz duplom nie takehoto rozmeru.velmi mu chcem pomoct no na to potrebujem aby sa mi zdoveril.
nechapem to,doteraz sme si vsetko hovorili,nikdy som ho nijak nesklamala tak preco mi nedoveruje??
najviac sa bojim ze sa nam kvoli tomu rozpadne vztah,lebo laska zalozena na nedovere a tajnostiach nemoze vydrzat.
velmi ho milujem ale viem ze ak mi to nepovie dlho to takto nevydrzim.nechcem o neho prist,prosim vas poradte mi ako ho presvedcit ze nemoze mat jeden zivot pre seba a druhy pre mna a ostatnych,ze ja k nemu patrim a preto jeho problemy su aj mojimi problemami :((((

radana

laura,svet by sa nezrutil.Take veci sa stavaju a to jeho spravanie,nejak ku tomu rozchodu speje.Preco sa ho priamo neopytas tieto vsetky veci,co si tu teraz vymenovala,ze kde sa to vsetko pekne medzi vami stratilo..

laura :((

keby mi povedal ze je konec tak by som sa uplne psychicky zrutila...boze ved to bol clovek co ma poziadal o ruku,vybral so mnou datum svadby,pozeral obrucky a to ani nehovorim o tom ze snival stale o babetku...a teraz by som zrazu mala byt bez neho???

radana

A keby ti povedal,ze je medzi vami koniec,co by sa zmenilo?Ved to trosku aj tusis a mozno aj ocakavas.Ja som typ cloveka,co chce vediet na com je a nie cakat a trapit sa,ze co asi bude...

laura :((

ano ale keby mi to spravil pred prijimackami tak to mozem rovno zabalit a myslim ze to vie aj on.
asi pred 4 dnami mi povedal ze potrebuje cas a hlavne ze nech na neho netlacim...a snazim sa spravat podla toho co ziadal...asi stale dufam ze ten cas mu pomoze alebo sa nieco zazracne da doporiadku u neho doma a bude zase aj vsetko ostatne ok. :(

radana

laura,ale vzdy je lepsie problem riesit,nez len cakat.Nech je to ake kolvek bolestive,ja osobne by som urcite chcela vediet,na com som a nie stale cakat v neistote.Ked sa s tebou chce rozist,tak to skor,alebo neskor urobi...

laura :((

ano to si myslim aj ja ale bojim sa ze ked to navrhnem budem tym na neho nejako tlacit a on ,to som si uz davno vsimla nerad riesi veci osobne,myslim ze sa hanbi,dokonca ani cez telefon nechce,vsetko co sme spolu riesili bolo cez pisanie.ked som povedala ze nech mi zavola ze sa porozpravame o tom ( teraz nemyslim dovod tej hadky ) tak mi povedal ze on nema silu volat.
asi si mysli ze vsetko dokaze vyriesit sam a tiez sa asi boji ze by videl ze som smutna a bolo by mu velmi luto ze mi ublizuje.

kamos

No priznam sa , ze sem obcas chodim, ale neviem presne o com je v niektorych temach rec. A to je asi aj pripad tejto temy.