Ako ho presvedcit aby mi to povedal ?

Príspevok v téme: Ako ho presvedcit aby mi to povedal ?
laura :(

S priatelom sme spolu uz viac nez rok.Doteraz mal s rodicmi uplne skvely vztah,neraz som mu ho zavidela lebo moji rodicia na mna stale striehnu ako na dieta hoci budem mat 21.
Problem je ze priatel sa zrazu z nicoho nic hrozne pohadal s otcom a vysledok je ze sa musi odstahovat.
Najhorsie je ze mi nechce ani za nic povedat o co ide,stale len hovori ze to je jeho vec ,jeho osobny problem.no ja si myslim ze vo vztahu nemaju byt nijake tajnosti a uz duplom nie takehoto rozmeru.velmi mu chcem pomoct no na to potrebujem aby sa mi zdoveril.
nechapem to,doteraz sme si vsetko hovorili,nikdy som ho nijak nesklamala tak preco mi nedoveruje??
najviac sa bojim ze sa nam kvoli tomu rozpadne vztah,lebo laska zalozena na nedovere a tajnostiach nemoze vydrzat.
velmi ho milujem ale viem ze ak mi to nepovie dlho to takto nevydrzim.nechcem o neho prist,prosim vas poradte mi ako ho presvedcit ze nemoze mat jeden zivot pre seba a druhy pre mna a ostatnych,ze ja k nemu patrim a preto jeho problemy su aj mojimi problemami :((((

laura :((

vies frontman bavila som sa o tom s kamaratkami a vsetky do jednej mi potvrdili ze ked nieco taketo navrhli partnerovi tak ten to bral uplne rovnako ako rozchod.
a mylsim ze ked priatel uvazuje nad koncom tak to ze by som ho prestala "otravovat" tak by som mu tym akurat len nahrala a nemusel by sa predomnou pretvarovat a hovorit ani len uz to suche lubim,na ktore si teraz tak zvykol ked uz musi nieco povedat.

laura :((

chcem sa s nim o tom porozpravat osobne,je jasne ze takto to nemoze ist do nekonecna ale az po prijimackach,tych 14 dni to este musim nejako vydrzat.
frontman naozaj som sa to snazila riesit ale akonahle o tom on hovori aspon trochu som mnou tak prejde di takej velkej depresie ze som sa tomu zacala vyhybat,uz to nechcem riesit cez pisanie,uz len osobne.

frontman

podla mna jedine, co ti pomoze, by bolo, ak by si s nim prestala komunikovat. ale tak, aby o tom vedel, ze to mas v umysle, to je jasne.
proste mu oznam: mily X, dame si pauzu, daj si to v hlave dokopy, a potom sa mi ozvi.

radana

Lenze vyzera to tak,ze ked sa to ma dat doma do starych kolaji,,tak to bude mat nieco spolocne s vasim ochladnutym vztahom.A tiez by si mal chlapec uvedomit,ci bude zit v manzelstve s rodicmi,alebo s tebou.Tym nechcem napisat,ze by mal rodicov odpisat,ale urcite,keby ta mal rad by si bola prednejsia pre neho ty a s rodicmi by sa to casom doriesilo..Co by im uz ine ostavalo...

radana

Hmmm,len to je horsie,ze na to aby vztah fungoval treba dvoch.A podla toho co tu pises si na to asi sama :( Ako som ti pisala,urcite by som sa s nim osobne stretla a chcela vediet na com som.. :(

barbinka

laura , ja by som tiež chcela vedieť o čo ide, nech je pravda akákoľvek. by si chcela žiť s človekom, ktorý nerieši? žiaden problém by neriešil,len by čakal, že to sa samé vyrieši? čím by bol starší, tým by to bolo horšie. tento človek nie je podľa mňa k tebe úprimný. a neboj sa, zvládla by si ten rozchod, tvoji blízki by stáli pri tebe a pomohli ti to zvládnuť. aj my by sme ťa podporili.

laura :((

ked sa ho opytam ze kde su vestky tie sny a plany co sme mali tak mi povie ze ked si clovek nedokaze udrzat svoju primarnu rodinu neoplati sa mu riesit ani vlastnu.
a este doda ze on teraz nema nijake plany ani sny len aby sa doma zas dalo vsetko do starych kolaji...(to su vsetko veci od neho nie z mojej hlavy)

laura :((

opytala som sa a vtedy mi povedal :
ja uz nevladzem,hrozne ma nici ze si tak daleko odomna,ze ta nemozem vidat kazdy den a uz za to nevladzem bojivat.
nevladzem nevladzem nevladzem... to bolo doslovne.
potom ked som mu povedala ze nech nam da este sancu,tak si vypytal cas..