Skúsenosti s HAK Yadine - priberanie

Súvisiaci obsah

Inner

akinom, tvoja kamaratka pribrala, lebo po piatej vecer nejedla. Nutila svoje telo dat sa do stavu pohotovosti. Jest sa ma priblizne kazde 2-3 hodiny a neverim, ze ta kamaratka sla o 19 hod spat. Alebo mala anabolicky efekt.

martina111

ja som brala yadine 1 rok a schudla som 5kg, bezbolestne kramy a krasna plet.prestala som ich brat kedze uz pred ich branim som bola dost chuda a este som viac schudla a nevedela som pri yadine tabletkach vobec pribrat ... ale inak odporucam ziadne ine negativne ucinky som nespozorovala

mataBB

z yadine by sa nemalo priberat, ale stat sa moze...

a z antikoncepcie sa nepribera!!!!ako na vahe mozte mat viac, ale hak len zadrzuje vodu v tele, nepribera sa na tuku...takze skuste nejake metody na odvodnenie..v lekarni maju aj rozne doplnky vyzivy na odvodnenie alebo potom mocopudne caje-urologicke, a hlavne menej solit, resp co najviac obmedzit, pretoze aj sol zadrzuje vodu v tele

akinom007

lenkaa123456/ to vsekto viem, ale po kamaratkynych skusenostiach , neverim!
pretoze ona sa stravuje zdravo, casto jedava a v malych porciach, minimalne 5-6 x za den. snazi sa jest zdrave veci, z masa jedava len kuracie, morcacie, o 17 je naposledy, pohyb ma dost v praci. nema ziadne ine dalsie problemy ktore by mohli za priberanie(stitna zlaza a pod.) no napriek tomu z KAZDEJ HAK vratane YADINE pribrala.

lenkaa123456

yadine obsahuje latky, ktore nezadrziavaju vodu v tele! takze priberabie ze vraj z hak je len vyhovorkou. tabletky mozu sicce zvysovat mierne chut do jedla, ale ked sa zena vie kontrolovat a dodrzaiva zivotospravu tak nepriberie ci berie tabletky alebo neberie

akinom007

VYSOKO INDIVIDUALNE ! ja som nepribrala som ziadnej HAK (Minisiston, Cilest, Lindynette 30, Jeanine, Evra) a naopak kamaratka co sa este zdravsie stravuje pribrala som vsetkych vratane Yadine (Regulon, Loette, Yadine, Yaz, Qulaira)

Domushka007

Yadine je bomba... nepribrala som,libido je nezmenené,mam zvacsene prsia,dost viditelne,plet je uplne vycistena... odporúčam

opalka

beriem yadine druhy mesiac.....mam zrazu vacsie a pevne prsia, sta by silikonove....vazne...... pribrala som asi kilo,ale telo sa mi skor tak vyplo, aj zadok,aj prsia....aj brucho,nie osm makka, ale aj toto vypnutie mi vadi.....je sice po vianociach,ale citim, ze to nie je ten pocit, ako ked priberiem z jedla a lenosenia.....myslite, ze by to mohlo pokracovat dalej a ja budem len puchnut z yadine? alebo moze to byt prechodny stav, a potom sa telo ustali? pred tym som brala yaz, aj lindinette, takze je to zmena na inu hak..... jaj, boze,nechcem pribrat, ale sitim sa ako ako balonik,i ked je to len 1 kilo ....divne...inak,nalady nic, chut na sex ok,plet super

rew

Adynka> vo vlastnom zaujme si precitaj pribalovy letak.. mozno sa dozvies mnoho inych veci ktore ti lekar nepovedal a vyhnes za zakladaniu dalsej z tem typu =Mozem byt tehotna???= :)