Skúsenosti s HAK Yadine - priberanie

Súvisiaci obsah

Inner

Adynka, mas to v pribalovom letaku, ze nesmies. Mal by ta o tom poucit aj gynekolog. Antikoncepcia a fajcenie je smrtelna kombinacia. Bud fajcenie alebo antikoncepcia. Spolu urcite nie, je to zbytocny risk.

Joka

Brala som Yadine síce len pol roka, ale stačilo!:( Na každého to pôsobí inak a mne zjavne táto nesadla.. Pribrať som síce nepribrala ani gram (aj keď ja osobne nepripisujem priberanie antikoncepcií), ani pleť sa nezhoršila (aj keď ani nezlepšila), prsia trošku povyrástli... Ale... "Dala" mi prudké zmeny nálad, až to aj mne už vadilo, strašný vnútorný nepokoj/nervozitu, a viditeľnú zmenu libida (chuti na sex)... Mať dokonalú postavu môže byť pekný sen, ale mne to za to trpenie naozaj nestojí, prechádzam na inú HAK..

Micuska13

Inak ja som minuly tyzden platila v jednej lekarni v Nitre za jedno balenie Yadine (teda len na jeden mesiac 9,96€, tak neviem, ci 33€ na tri mesiace je dobry obchod. Myslim, ze tato HAK dost zlacnela v poslednom case.

deniskkka

yvet 21. Je tvoja ponuka o predaji Yadine este aktualna? AK ma niekto Yadine, kupim... e mail : denisa259@gmail.com

skinny17

Ja som posledne platila za balenie troch blistrov 44,16 EUR.. dost je to
Som presla z Novynette na Yadine a zatial nie som nejaka spokojna, este aj prsia sa mi zvacsili co som ozaj nechcela:-/