Skúsenosti s HAK Yadine - priberanie

Súvisiaci obsah

sabina1205

Baby, je to pravda, že po 25ke je potrebné zmeniť tabletky, resp. prejsť na iné, s nižším obsahom, teraz neviem konkrétne ktorej látky? Lebo ja som tiež brala Yadine a gynekologička mi predpísala Yaz, že mám už prejsť na slabšie.

qwertz

Tak, ja som brala jedno balenie Yadine (3 mesiace). Pleť sa mi vôbec nezlepšila. Celulitídu som mala aj predtým, ale po dobraní je NEUVERITEĽNÁ! Cyklus bol super-všetko presné na deň. Po dobraní ešte tak mesiac a potom už znova hala-bala...
Priberanie:: za 3 mesiace som pribrala 10 kg. Áno, dobre čítate. Netvrdím, že len z atk, to určite nie. Veľa som začala jesť, ešte viac než inokedy, takže si za to môžem aj sama, mohla som sa ovládať. Ale musím povedať, že sa mi enormne zvýšila chuť do jedla.
Chuť na sex-stále rovnaká, čiže veľká :D
Ešte z vedľajších účinkov- ochlpenie stmavlo, po celom tele(najhoršie na hrudníku, bruchu a nad zadkom). Bývala som aj nervóznejšia a bolievali ma cievy (teda bol to taký pocit proste, že "bolia ma žily"... Aha, a teraz mám veľmi veľa žiliek viditeľných..
Suma sumarum: antikoncepciu už (asi) nikdy viac, ak niekedy áno, tak túto určite nie, mne nevyhovovala.

jankaaaaaaaa

Trnafčanka urcite nemen. yadine je originalna hak a to co ti nuka lekar je len napodobenina, a pri napodobeninach je zvysene riziko vyskytu neziaducich a vedlajsich ucinkov

jankaaaaaaaa

nerozumiem ako ste mohli pribrat z yadine, ked yadine nezadrziava vodu v tele! a ak nejaka hak aj vodu zadrzi, tak maximalne 3kg.. takze nezvalujte vsetko na hak.

Trnafčanka

ja uzivam yadine uz pol roka ,nemam snimi zoadne problemy akurat som dost pribrala ale to nebude tabletkami skor tym ze som zacala viacej papkat..:)..takze to nemajte obavy..ale cchcem sa spytat,ci mam vymenit yadine za maitalon pretoze som bola u lekara a on mi poveda ze je to toiste a mam to vymenit..potrebujem vasu radu..poculi ste nieco o maitalone?

opalka

dobre,narovinu :)

po 4 mesiacoch s yadine, trapenim sa s oddelenou stravou a 2 x tyzdenne skakanim na aerobiku, k tomu 2 tyzdne choroba, kedy som denne do seba dostala ledva jeden suchar a caj......
KONSTATUJEM _ ze ja, som proste z YADINE pribrala....nie vela (zatial), ale naliate velke prsia,asi nebudu z nedostatku pohybu...a ked prsia,tak aj brucho a zadok....
myslim, ze to spolu suvisi, okrem toho, ANO, priznavam sa(lebo moj muz to tu nebude citat : ), ze som dost nervozna posledne 2 mesiace, vsetko ma vytoci a vrieskam ako diva....na sex si nespomeniem aj 2 tyzdne, kym ma muz vyslovene neznasilni,to si uz dam povedat :).....mala som pocit, ze ma aj boli srdce,ked som ju zacala brat,ale dobre, mozno to bolo od chrbtice.... nech za vsetko nemoze HAK

jedine, co sa zlepsilo : PLEŤ ....

myslela som si, ze sa len vyhovaram,ale sebakriticky uznavam, ze aj keby som pribrala vlastnou vinou, tak nie do tohto tvaru,lebo viem, ze priberam proste inak

pohravam sa s myslienkou vysadit,aj tak o rok chceme babo, ...... hm,porozmyslam, ....vas nazor?

opalka

tak ja som tiez z tych, co jedia zdravo uz roky a nemala som problem s priberanim......
a odkedy mam yadine, tak zacalo toto nalievanie sa do zenskych oblasti
na vahe to robi 1,5 kg, ale vyzera to asi na mne aj na viac
neviem, cim to je, lebo sa tiez spolieham, ze tato HAK nema zadrziavat vodu
ale spozorovala som,ze akoby polovicu cyklu mam mensie prsia, nie osm taka napnuta a naliata a potom druhu cast uzivania HAK som zas ako balon
ale inak, menzes, plet....super
tie kg mi vadia, no mala som dakedy aj problems pletou a vravim si....... ze to kilo zamaskujes pod tricko,ale zlu plet, ani nie...vacsie depky by som mala z hroznej pleti asi

Mulili

Inner, to je taká blbosť jak mraky.
Ja nejem po piatej a krásne chudnem.
A ak si náhodou nepočula aj odborníci na zdravú výživu vravia že základ je nejesť po piatej. Takže niečo na tom bude.